Bus Times

17 - Pwllheli - Aberdaron

A bus service operated by Berwyn

Pwllheli - Aberdaron

Pwllheli Bus Station (Stand A) 06:25 07:05 08:50 11:25 12:40 16:50 18:15
Pwllheli Ysbyty 06:25 07:05 08:50 11:25 12:40 16:50 18:15
Pwllheli Ala Road 06:25 07:05 08:50 11:25 12:40 16:50 18:15
Pwllheli Erwenni 06:26 07:06 08:51 11:26 12:41 16:51 18:16
Penrhos Plas Newydd 06:28 07:08 08:53 11:28 12:43 16:53 18:18
Penrhos Bronallt 06:28 07:08 08:53 11:28 12:43 16:53 18:18
Ffordd Penrhos 06:29 07:09 08:54 11:29 12:44 16:54 18:19
Penrhos Pen y Berth 06:29 07:09 08:54 11:29 12:44 16:54 18:19
Llanbedrog Crugan Caravan Site 06:31 07:11 08:56 11:31 12:46 16:56 18:21
Llanbedrog Williams Garage 06:32 07:12 08:57 11:32 12:47 16:57 18:22
Llanbedrog Glyn y Weddw 06:33 07:13 08:58 11:33 12:48 16:58 18:23
Llanbedrog Glyn y Weddw West 06:33 07:13 08:58 11:33 12:48 16:58 18:23
Llanbedrog Ysgol 06:33 07:14 08:59 11:34 12:49 16:59 18:24
Llanbedrog Canolfan 06:34 07:15 09:00 11:35 12:50 17:00 18:25
Llanbedrog Swyddfa'r Post Office 06:34 07:15 09:00 11:35 12:50 17:00 18:25
Llanbedrog Ffordd Pedrog 06:34 07:15 09:00 11:35 12:50 17:00 18:25
Mynytho Tyn-y-pwll 06:35 07:16 09:01 11:36 12:51 17:01 18:26
Mynytho Swyddfa'r Post Office 06:35 07:16 09:02 11:37 12:52 17:02 18:27
Mynytho Yr Ardd Fawr 09:03 11:38 12:53 17:03 18:28
Mynytho Carmel 09:04 11:39 12:54 17:04 18:29
Mynytho Coed-y-Fron 09:04 11:39 12:54 17:04 18:29
Mynytho Ty Mawr Turn 06:36 07:17 09:05 11:40 12:55 17:05 18:30
Botwnnog Rhydgaled 06:38 07:19 09:07 11:42 12:57 17:07 18:32
Botwnnog Meddygfa 06:42 07:23 09:11 11:46 13:01 17:11 18:36
Botwnnog Ysgol 06:42 07:23 09:11 11:46 13:01 17:11 18:36
Sarn Meyllteyrn Crugeran 06:44 07:25 09:13 11:48 13:03 17:13 18:38
Sarn Meyllteyrn Swyddfa'r Post 06:45 07:27 09:15 11:50 13:05 17:15 18:39
Pant Bryncroes Turn 07:28 09:16 11:51 13:07 17:17 18:40
Pant Pengopa 07:29 09:17 11:52 13:08 17:18 18:41
Pant Pen y Groeslon 07:30 09:18 11:53 13:10 17:20 18:42
Pen-y-groeslon Fantol 07:31 09:19 11:54 13:11 17:21 18:43
Rhoshirwaun Bryn Ffynnon 07:32 09:20 11:55 13:12 17:22 18:44
Rhoshirwaun Capel Saron 07:33 09:21 11:56 13:14 17:24 18:45
Aberdaron Tai Cyngor 07:39 09:27 12:02 13:20 17:30 18:51
Aberdaron Ysgol Crud y Wenin 07:41 09:29 12:04 13:22 17:32 18:53
Aberdaron Swyddfa'r Post Office 07:42 09:30 12:05 13:23 17:33 18:54

Aberdaron - Pwllheli

Aberdaron Post Office 07:45 09:32 12:25 13:25 17:35 18:55
Aberdaron Ysgol Crud y Wenin 07:45 09:32 12:25 13:25 17:35 18:55
Aberdaron Tai Cyngor 07:46 09:33 12:26 13:26 17:36 18:56
Rhoshirwaun Capel Saron 07:49 09:37 12:29 13:30 17:39 18:59
Rhoshirwaun Bryn Ffynnon 07:50 09:38 12:30 13:31 17:40 19:00
Pen-y-groeslon Fantol 07:52 09:40 12:32 13:33 17:41 19:02
Pant Pen y Groeslon 07:52 09:41 12:32 13:34 17:42 19:02
Pant Pengopa 07:54 09:42 12:34 13:35 17:43 19:04
Pant Bryncroes Turn 07:55 12:35 17:44 19:05
Bryncroes Bethel 09:44 13:37
Sarn Meyllteyrn Swyddfa'r Post Office 06:45 07:57 09:47 12:37 13:40 17:46 19:07
Sarn Meyllteyrn Crugeran 06:45 07:57 09:47 12:37 13:40 17:46 19:07
Botwnnog Ysgol 06:47 07:59 09:49 12:39 13:42 17:48 19:09
Botwnnog Meddygfa 06:48 08:00 09:50 12:40 13:43 17:49 19:10
Botwnnog Nanhoron Rhydgaled 06:52 08:04 09:54 12:44 13:47 17:53 19:14
Mynytho Ty Mawr Turn 06:56 08:05 09:55 12:45 13:48 17:54 19:15
Llangian Bryn Cethin Bach 07:04
Mynytho Coed-y-Fron 08:06 09:56 12:46 13:49 17:55 19:16
Abersoch Daufryn 07:07
Mynytho Carmel 08:07 09:57 12:47 13:50 17:56 19:17
Abersoch Stryd Fawr 07:09
Mynytho Ardd Fawr 08:07 09:57 12:47 13:50 17:56 19:17
Abersoch Lon Pont Morgan 07:10
Mynytho Swyddfa Bost 08:08 09:58 12:48 13:51 17:57 19:18
Abersoch Ty Gwyn 07:10
Mynytho Tyn-y-pwll 08:09 09:59 12:49 13:51 17:57 19:19
Abersoch Ffarm Fach 07:10
Tan-y-mynydd Warren 07:11
Llanbedrog Ffordd Pedrog 08:10 10:00 12:50 13:52 17:58 19:20
Tan-y-mynydd Haulfryn 07:12
Llanbedrog Swyddfa Bost 08:10 10:00 12:50 13:52 17:58 19:20
Tan-y-mynydd Abersoch Garden Centre 07:12
Llanbedrog Canolfan 08:11 10:01 12:51 13:53 17:59 19:21
Llanbedrog Ysgol 08:11 10:01 12:51 13:53 17:59 19:21
Llanbedrog Mynydd 07:13
Llanbedrog Glynllifon 07:14
Llanbedrog Glyn Garth Hotel 07:14
Llanbedrog Glyn y Weddw West 08:12 10:03 12:52 13:56 18:00 19:22
Llanbedrog Glyn y Weddw 07:15 08:13 10:04 12:53 13:57 18:01 19:23
Llanbedrog Williams Garage 07:15 08:13 10:04 12:54 13:57 18:01 19:23
Llanbedrog Crugan Caravan Site 07:16 08:14 10:05 12:54 13:58 18:02 19:23
Penrhos Pen y Berth 07:18 08:16 10:07 12:57 14:01 18:05 19:25
Ffordd Penrhos 07:19 08:17 10:07 12:58 14:01 18:05 19:26
Penrhos Bronallt 07:20 08:18 10:09 12:59 14:03 18:07 19:26
Penrhos Plas Newydd 07:21 08:19 10:09 13:00 14:03 18:07 19:27
Pwllheli Erwenni 07:23 08:21 10:11 13:03 14:06 18:10 19:28
Pwllheli Ala Road 07:24 08:22 10:12 13:03 14:06 18:10 19:29
Pwllheli Ysbyty 07:24 08:22 10:12 13:04 14:07 18:11 19:29
Pwllheli Bus Station (Stand A) 07:25 08:23 10:13 13:05 14:08 18:12 19:30

Related services

More information