Bus Times

18 - Pwllheli - Abersoch via Llanbedrog, Sarn Bach, Bwlchtocyn

A bus service operated by Berwyn

Pwllheli Bus Station (Stand A) 07:40 08:30 09:20 10:30 12:05 13:10 14:00 15:50 16:45 17:45 18:45
Pwllheli Ysbyty 07:40 08:30 09:20 10:30 12:05 13:10 14:00 15:50 16:45 17:45 18:45
Pwllheli Ala Road 07:40 08:30 09:20 10:30 12:05 13:10 14:00 15:50 16:45 17:45 18:45
Pwllheli Erwenni 07:41 08:31 09:21 10:31 12:06 13:11 14:01 15:51 16:46 17:46 18:46
Penrhos Plas Newydd 07:43 08:32 09:22 10:33 12:08 13:13 14:02 15:53 16:47 17:48 18:47
Penrhos Bronallt 07:43 08:33 09:23 10:33 12:08 13:13 14:03 15:53 16:48 17:48 18:48
Ffordd Penrhos 07:44 08:33 09:23 10:35 12:10 13:15 14:03 15:55 16:48 17:50 18:48
Penrhos Pen y Berth 07:44 08:34 09:24 10:35 12:10 13:15 14:04 15:55 16:49 17:50 18:49
Llanbedrog Crugan Caravan Site 07:46 08:35 09:25 10:38 12:13 13:18 14:05 15:58 16:50 17:53 18:50
Llanbedrog Williams Garage 07:47 08:36 09:26 10:38 12:13 13:18 14:06 15:58 16:51 17:53 18:51
Llanbedrog Glyn y Weddw 07:48 08:37 09:27 10:40 12:15 13:20 14:07 16:00 16:52 17:55 18:52
Llanbedrog Glyn y Weddw West 07:48 09:27 10:40 12:15 14:07 16:00 18:52
Llanbedrog Ysgol 07:48 09:28 10:41 12:16 14:08 16:01 18:53
Llanbedrog Canolfan 07:49 09:29 10:42 12:17 14:09 16:02 18:54
Llanbedrog Swyddfa'r Post Office 07:49 09:29 10:42 12:17 14:09 16:02 18:54
Llanbedrog Ffordd Pedrog 07:49 09:29 10:42 12:17 14:09 16:02 18:54
Mynytho Tyn-y-pwll 07:50 09:30 10:43 12:18 14:10 16:03 18:55
Mynytho Swyddfa'r Post Office 07:52 09:31 10:44 12:19 14:11 16:04 18:56
Mynytho Yr Ardd Fawr 09:32 10:44 12:20 14:11 16:04 18:56
Mynytho Carmel 09:32 10:45 12:20 14:12 16:05 18:57
Mynytho Coed-y-Fron 07:53 09:33 10:46 12:21 14:13 16:06 18:58
Llangian Capel Smyrna 07:56 09:36 12:24
Llangian Bont Newydd Turn 07:56 09:36 12:24
Llangian Bryn Cethin Bach 10:49 14:16 16:09 19:01
Abersoch Daufryn 14:17 16:10 19:03
Llanengan Dwylan 07:59 09:39 12:27
Llanengan Canolfan 08:00 09:40 12:28
Abersoch Stryd Fawr 12:33 14:19
Abersoch Stryd Fawr 09:45 12:35 14:20 16:12 19:05
Abersoch Daufryn 10:52
Abersoch Egryn 09:45 12:35 14:20 16:12
Abersoch Llwyn Onn 09:46 14:21 16:13
Abersoch Pengwern 09:46 12:36 14:21 16:13
Sarn Bach 09:48 12:38 14:23 16:15
Bwlchtocyn Capel Daufor 09:50 12:40 14:25
Mynydd Cilan Erw Deg 09:55 12:45 14:30
Sarn-bach Sarn Fawr 08:04 10:02 12:52
Abersoch Pengwern 08:05 10:03 12:53
Abersoch Llwyn Onn 08:05 10:03 12:53
Abersoch Egryn 08:06 10:04 12:54
Abersoch Village Hall 08:07 10:05 12:55 16:25 19:06
Abersoch Lon Pont Morgan 08:07 10:05 16:25
Abersoch Daufryn 12:56
Abersoch Ty Gwyn 08:07 10:05 16:25
Llangian Bryn Cethin Bach 12:58
Abersoch Ffarm Fach 08:08 10:06 16:26
Tan-y-mynydd Warren 08:09 10:07 16:27
Tan-y-mynydd Haulfryn 08:09 10:07 16:27
Tan-y-mynydd Abersoch Garden Centre 08:11 10:08 16:28
Llanbedrog Mynydd 08:12 10:09 16:29
Llanbedrog Glyn Garth Hotel 08:37 13:20 16:52 17:55
Llanbedrog Glynllifon 08:37 13:20 16:52 17:55
Llanbedrog Mynydd 08:38 13:21 16:53 17:56
Llanbedrog Glynllifon 08:13 10:10 16:30
Tan-y-mynydd Abersoch Garden Centre 08:38 13:22 16:53 17:57
Tan-y-mynydd Haulfryn 08:39 13:23 16:54 17:58
Tan-y-mynydd Warren 08:40 13:24 16:55 17:59
Abersoch Ffarm Fach 08:41 13:25 16:56 18:00
Abersoch Ty Gwyn 08:41 13:25 16:56 18:00
Abersoch Lon Pont Morgan 08:42 13:26 16:57 18:01
Abersoch Stryd Fawr 08:43 10:55 13:27 16:58 18:02
Abersoch Egryn 08:43 10:55 16:58 18:02
Abersoch Llwyn Onn 18:03
Abersoch Pengwern 18:03
Sarn Bach 18:05
Ysgol Sarn Bach 18:09
Abersoch Pengwern 18:45
Abersoch Llwyn Onn 18:52
Abersoch Egryn 19:02
Abersoch Village Hall 13:28 19:06
Abersoch Lon Pont Morgan 13:28 19:06
Abersoch Ty Gwyn 13:28 19:06
Abersoch Llwyn Onn 08:44 10:56 16:59
Abersoch Ffarm Fach 13:29 19:06
Abersoch Pengwern 08:44 10:56 17:00
Sarn Bach 08:46 10:58 17:02
Ysgol Sarn Bach 08:46 10:58 14:33 17:02
Llanengan Canolfan 08:50 11:02 14:36 17:06
Llanengan Dwylan 08:50 11:02 14:36 17:06
Llangian Bont Newydd Turn 08:52 11:04 14:38 17:08
Tan-y-mynydd Warren 13:30 19:07
Tan-y-mynydd Haulfryn 13:30 19:07
Tan-y-mynydd Abersoch Garden Centre 13:31 19:08
Llangian Capel Smyrna 08:54 11:06 14:40 17:10
Llanbedrog Mynydd 13:32 19:09
Mynytho Coed-y-Fron 08:55 11:07 12:59 14:41 17:11
Llanbedrog Glynllifon 13:33 19:10
Mynytho Carmel 08:55 11:07 13:00 14:42 17:12
Mynytho Ardd Fawr 08:55 11:07 13:00 14:42 17:12
Mynytho Swyddfa Bost 08:56 11:08 13:01 14:43 17:13
Mynytho Tyn-y-pwll 08:57 11:09 13:02 17:14
Llanbedrog Ffordd Pedrog 08:59 11:11 13:04 14:46 17:16
Llanbedrog Swyddfa Bost 08:59 11:11 13:04 14:46 17:16
Llanbedrog Canolfan 09:00 11:12 13:05 14:47 17:17
Llanbedrog Ysgol 09:00 11:12 13:05 14:47 17:17
Llanbedrog Glyn Garth Hotel 08:14 10:11 13:34 16:31 19:11
Llanbedrog Glyn y Weddw West 09:01 11:13 13:06 14:48 17:18
Llanbedrog Glyn y Weddw 08:15 09:02 10:12 11:14 13:07 13:35 14:49 16:32 17:19 19:12
Llanbedrog Williams Garage 08:15 09:02 10:12 11:14 13:07 13:35 14:49 16:32 17:19 19:12
Llanbedrog Crugan Caravan Site 08:16 09:03 10:13 11:15 13:08 13:36 14:50 16:33 17:19 19:12
Penrhos Pen y Berth 08:18 09:05 10:15 11:17 13:10 13:38 14:52 16:35 17:21 19:14
Ffordd Penrhos 08:19 09:06 10:15 11:17 13:11 13:38 14:52 16:35 17:21 19:15
Penrhos Bronallt 08:20 09:07 10:16 11:18 13:12 13:39 14:53 16:36 17:22 19:15
Penrhos Plas Newydd 08:20 09:08 10:16 11:18 13:13 13:39 14:53 16:36 17:22 19:16
Pwllheli Erwenni 08:23 09:12 10:18 11:20 13:17 13:41 14:55 16:38 17:24 19:17
Pwllheli Ala Road 08:23 09:13 10:19 11:21 13:18 13:42 14:56 16:39 17:24 19:18
Pwllheli Ysbyty 08:24 09:14 10:19 11:21 13:19 13:42 14:56 16:39 17:24 19:18
Pwllheli Bus Station (Stand A) 08:25 09:15 10:20 11:22 13:20 13:43 14:57 16:40 17:25 19:19

More information