Bus Times

192 - Whiteley - Itchen College

A bus service operated by Xelabus

Whiteley - Itchen College

Whiteley Hispano Avenue (SE-bound) 07:55
Whiteley Primary School (SE-bound) 07:56
Whiteley Rookery Avenue (S-bound) 07:57
Swanwick Solent Hotel (SE-bound) 08:00
Titchfield Park Segensworth East (E-bound) 08:06
Titchfield Park, adj Segensworth Road 08:09
Titchfield Park, opp Stephenson Road 08:09
Titchfield Common Warsash Road (SW-bound) 08:10
Titchfield Common The Hurdles (NW-bound) 08:11
Segensworth Argos (NW-bound) 08:12
Locks Heath Dimmicks Corner (W-bound) 08:13
Titchfield Common, opp Abshot School 08:13
Titchfield Common, adj Prelate Way 08:14
Titchfield Common, opp Netley Road 08:14
Titchfield Common, adj Lynn Crescent 08:15
Titchfield Common The Farthings (NW-bound) 08:17
Titchfield Common, opp Oaklands Way 08:17
Titchfield Common Abshot Road (NW-bound) 08:18
Warsash, opp Lawn Drive 08:20
Locks Heath Heath Road (N-bound) 08:20
Locks Heath Heath Road (W-bound) 08:21
Locks Heath Heath Road South (W-bound) 08:22
Locks Heath Peters Road (NW-bound) 08:23
Sarisbury Winnards Park (NE-bound) 08:25
Sarisbury Barnbrook Road (NE-bound) 08:25
Sarisbury Allotment Road (NE-bound) 08:28
Sarisbury, opp St Pauls Church 08:29
Sarisbury Green (NW-bound) 08:30
Lower Swanwick, adj Swanwick Shore Road 08:33
Lower Swanwick, opp Swanwick Lane 08:35
Bursledon Station Road (NW-bound) 08:37
Lowford Dodwell Lane (NW-bound) 08:38
Lowford, adj Redcroft Lane 08:39
Lowford, adj School Road 08:40
Lowford Jurd Way (N-bound) 08:42
Lowford Hill (S-bound) 08:44
Lowford Priors Hill Lane (NW-bound) 08:45
Lowford, o/s The Plough 08:46
Old Netley Grange Road (NW-bound) 08:47
Old Netley Sports Ground (NW-bound) 08:49
Sholing Ashley Crescent (W-bound) 08:50
Sholing Botley Road (NW-bound) 08:51
Sholing, opp St Marys Cemetery 08:52
Sholing Portsmouth Road (NE-bound) 08:53
Sholing St Andrews Church (NE-bound) 08:54
Sholing Kathleen Road (NW-bound) 08:56
Sholing Spike Islander (NW-bound) 08:57
The Sholing Technology College (N-bound) 08:58
Sholing Itchen College (NE-bound) 09:00

Itchen College - Whiteley

Sholing Itchen College (NE-bound) 16:10
Merry Oak Heath Road (S-bound) 16:11
Itchen Spakes Corner (SW-bound) 16:12
Sholing Rosoman Road (S-bound) 16:12
Sholing, o/s St Marys Cemetery 16:15
Sholing Botley Road (SE-bound) 16:16
Sholing Ashley Crescent (E-bound) 16:17
Old Netley Sports Ground (SE-bound) 16:17
Old Netley Grange Road (SE-bound) 16:18
Lowford, opp The Plough 16:19
Lowford Priors Hill Lane (SE-bound) 16:20
Lowford Hill (N-bound) 16:20
Lowford Jurd Way (S-bound) 16:23
Lowford, opp School Road 16:25
Lowford, opp Redcroft Lane 16:25
Lowford Dodwell Lane (SE-bound) 16:26
Bursledon Station Road (SE-bound) 16:28
Lower Swanwick, nr Swanwick Lane 16:30
Lower Swanwick, opp Swanwick Shore Road 16:31
Sarisbury Green (SE-bound) 16:33
Sarisbury, adj St Pauls Church 16:33
Sarisbury Allotment Road (S-bound) 16:34
Sarisbury Barnbrook Road (SW-bound) 16:36
Sarisbury Winnards Park (SW-bound) 16:38
Locks Heath Peters Road (SE-bound) 16:39
Locks Heath, adj Heath Road South 16:40
Locks Heath Heath Road (E-bound) 16:41
Locks Heath James Grieve Avenue (S-bound) 16:41
Warsash, adj Lawn Drive 16:42
Titchfield Common Abshot Road (SE-bound) 16:43
Titchfield Common Oaklands Way (SE-bound) 16:44
Titchfield Common The Farthings (SE-bound) 16:45
Titchfield Common, opp Lynn Crescent 16:46
Titchfield Common Netley Road (N-bound) 16:47
Titchfield Common, opp Prelate Way 16:47
Titchfield Common, adj Abshot School 16:48
Locks Heath Dimmicks Corner (N-bound) 16:48
Segensworth Argos (SE-bound) 16:49
Titchfield Common The Hurdles (SE-bound) 16:49
Titchfield Common Warsash Road (NE-bound) 16:51
Titchfield Park, adj Stephenson Road 16:52
Titchfield Park, opp Segensworth Road 16:53
Titchfield Park Segensworth East (W-bound) 16:55
Swanwick Solent Hotel (W-bound) 17:02
Whiteley Rookery Avenue (N-bound) 17:03
Whiteley Primary School (NW-bound) 17:07

More information