Bus Times

208 - Peterlee - Durham

A bus service operated by Go North East

Durham - Peterlee

Easington Village Green (NW-bound) 06:54 07:59 08:29 09:09 09:44 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14
Durham Bus Station (G) 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:10
Durham Millburngate Stand A (N-bound) 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:11
Durham Claypath Millenium Place (NE-bound) 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:13
Durham The Chains - Woodman (E-bound) 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:14
Durham Magdalene Street (NE-bound) 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:16
Durham Sherburn Road (SE-bound) 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:17
Sherburn Road Moorlands (SE-bound) 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:17
Sherburn Road Bingo (SE-bound) 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:19
Gilesgate Moor Dragon Lane Retail Park (N-bound) 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:21
Gilesgate Moor Dragon Lane near Tesco (N-bound) 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:21
Gilesgate Moor Rennys Lane (N-bound) 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:22
Gilesgate Moor Eden Terrace (N-bound) 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:23
Belmont Buckinghamshire Road - schools end (S-bound) 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:23
Belmont Devonshire Road - west (S-bound) 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:24
Belmont Devonshire Road - south (E-bound) 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:26
Belmont Devonshire Road - east (NW-bound) 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:26
Belmont The Links - Buckinghamshire Road end (N-bound) 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:27
Belmont Thorndale Road (NE-bound) 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:27
Belmont Brackendale Road (SW-bound) 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:29
Belmont The Links - Shops (N-bound) 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:31
Belmont Bainbridge Street (NE-bound) 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:32
Low Pittington Fatfield House Farm (NE-bound) 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:33
Low Pittington Front Street (E-bound) 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:35
High Pittington Wellington Street (SE-bound) 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:36
High Pittington Hallgarth View (SE-bound) 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:37
High Pittington Norman Terrace (NE-bound) 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:37
High Pittington Hillside Farm (NE-bound) 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:39
Elemore Hall School (NE-bound) 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:41
Easington Lane Elemore Lane-Bramble House (NE-bound) 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:41
Easington Lane Elemore Lane-James Terrace (NE-bound) 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:41
Easington Lane Elemore Lane-Dorset Street (NE-bound) 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:42
Easington Lane Elemore Lane-Grasmere Avenue (NE-bound) 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:42
Easington Lane High Street (SE-bound) 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:43
Easington Lane South Hetton Road-St Marys Church (SE-bound) 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:43
Easington Lane South Hetton Road-Snippers Gate (SE-bound) 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:44
S Hetton Hedley Terrace (SE-bound) 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:45
S Hetton Logan Terrace (E-bound) 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:46
S Hetton Grey Horse Store (SE-bound) 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:48
S Hetton Cricket Club (SE-bound) 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:49
S Hetton Police Houses (N-bound) 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:49
S Hetton Grasmere Terrace (S-bound) 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:50
S Hetton Police Houses (SW-bound) 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:50
S Hetton Welfare Crescent shops (SE-bound) 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:51
S Hetton Gregson Terrace (SE-bound) 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:51
S Hetton West Moor House Farm (SE-bound) 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:52
Easington Village Pesspool Lane Ends (SE-bound) 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:52
Easington Village Roundabout (E-bound) 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:53
Easington Village The Grove (E-bound) 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:53
Easington Village Church (E-bound) 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:54
Easington Village Post Office (NE-bound) 06:55 08:00 08:30 09:10 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:45 17:55
Easington Village Council Offices (E-bound) 06:56 08:01 08:31 09:11 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:46 17:56
Easington Village Working Mens Club (NE-bound) 06:56 08:01 08:31 09:11 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:46 17:56
Easington Village Lee Terrace (SE-bound) 06:57 08:02 08:32 09:12 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:47 17:57
Easington Village Jupiter Court (E-bound) 06:58 08:03 08:33 09:13 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:48 17:58
Easington Colliery Moncrieff Terrace (NE-bound) 06:58 08:03 08:33 09:13 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:48 17:58
Easington Colliery Davis Terrace (NE-bound) 07:00 08:05 08:35 09:15 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:50 18:00
Easington Colliery Glenhurst Road (NW-bound) 07:00 08:05 08:35 09:15 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:50 18:00
Easington Colliery Glebe Terrace (NE-bound) 07:01 08:06 08:36 09:16 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:51 18:01
Easington Colliery Seaside Lane-Easington Street (SE-bound) 07:01 08:06 08:36 09:16 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:51 18:01
Easington Colliery Holme Hill Lane (NW-bound) 07:02 08:07 08:37 09:17 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:52 18:02
Easington Colliery West Avenue (NW-bound) 07:02 08:07 08:37 09:17 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:52 18:02
Easington Colliery Holme Hill East View (SE-bound) 07:04 08:09 08:39 09:19 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:54 18:04
Easington Colliery George Avenue (SW-bound) 07:04 08:09 08:39 09:19 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:54 18:04
Easington Colliery Holme Hill George Avenue (SW-bound) 07:04 08:09 08:39 09:19 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:54 18:04
Easington Colliery Holme Hill Lane (SE-bound) 07:05 08:10 08:40 09:20 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:55 18:05
Easington Colliery Seaside Lane-Memorial Avenue (E-bound) 07:05 08:10 08:40 09:20 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:55 18:05
Easington Colliery Methodist Church (E-bound) 07:06 08:11 08:41 09:21 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:56 18:06
Easington Colliery Station Road-Office Street (S-bound) 07:07 08:12 08:42 09:22 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:57 18:07
Easington Colliery Station Road-Alisha Vale (SE-bound) 07:09 08:14 08:44 09:24 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:59 18:09
Easington Colliery Maritime Crescent (S-bound) 07:09 08:14 08:44 09:24 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:59 18:09
Easington Colliery Roosevelt Ave (S-bound) 07:10 08:15 08:45 09:25 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 17:00 18:10
Horden Crossroads (S-bound) 07:11 08:16 08:46 09:26 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 17:01 18:11
Horden The Bell (SE-bound) 07:12 08:17 08:47 09:27 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 17:02 18:12
Horden TA Centre - RC Church (SE-bound) 07:14 08:19 08:49 09:29 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 17:04 18:14
Horden Yoden Way (SW-bound) 07:15 08:20 08:50 09:30 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 17:05 18:15
Peterlee Yoden Way - Chapel Hill Road (W-bound) 07:17 08:22 08:52 09:32 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 17:07 18:17
Peterlee Surtees Rd-Edenhill Rd (NW-bound) 07:19 08:24 08:54 09:34 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 17:09 18:19
Peterlee Bus Station (F) 07:21 08:26 08:56 09:36 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 17:11 18:21

Peterlee - Durham

Peterlee Bus Station (F) 07:06 07:56 08:16 09:16 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:21 17:21 18:21
Peterlee Surtees Rd-Edenhill Rd (SE-bound) 07:08 07:58 08:18 09:18 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:23 17:23 18:23
Peterlee Yoden Way - Chapel Hill Road (E-bound) 07:10 08:00 08:20 09:20 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:25 17:25 18:25
Horden Yoden Way (NE-bound) 07:11 08:01 08:21 09:21 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:26 17:26 18:26
Horden Hotel (NW-bound) 07:12 08:02 08:22 09:22 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:27 17:27 18:27
Horden TA Centre - RC Church (NW-bound) 07:12 08:02 08:22 09:22 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:27 17:27 18:27
Horden The Bell (NW-bound) 07:13 08:03 08:23 09:23 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:28 17:28 18:28
Horden Crossroads (N-bound) 07:14 08:04 08:24 09:24 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:29 17:29 18:29
Easington Colliery Roosevelt Ave (N-bound) 07:15 08:05 08:25 09:25 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:30 17:30 18:30
Easington Colliery Maritime Crescent (N-bound) 07:16 08:06 08:26 09:26 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:31 17:31 18:31
Easington Colliery Station Road-Alisha Vale (NW-bound) 07:18 08:08 08:28 09:28 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:33 17:33 18:33
Easington Colliery Station Road-Office Street (N-bound) 07:18 08:08 08:28 09:28 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:33 17:33 18:33
Easington Colliery Methodist Church (W-bound) 07:18 08:08 08:28 09:28 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:33 17:33 18:33
Easington Colliery Holme Hill Lane (NW-bound) 07:19 08:09 08:29 09:29 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:34 17:34 18:34
Easington Colliery West Avenue (NW-bound) 07:20 08:10 08:30 09:30 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:35 17:35 18:35
Easington Colliery Holme Hill East View (SE-bound) 07:22 08:12 08:32 09:32 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:37 17:37 18:37
Easington Colliery George Avenue (SW-bound) 07:22 08:12 08:32 09:32 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:37 17:37 18:37
Easington Colliery Holme Hill George Avenue (SW-bound) 07:23 08:13 08:33 09:33 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:38 17:38 18:38
Easington Colliery Holme Hill Lane (SE-bound) 07:23 08:13 08:33 09:33 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:38 17:38 18:38
Easington Colliery Seaside Lane-Memorial Avenue (NW-bound) 07:24 08:14 08:34 09:34 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:39 17:39 18:39
Easington Colliery Seaside Lane-Easington Street (W-bound) 07:24 08:14 08:34 09:34 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:39 17:39 18:39
Easington Colliery Health Centre (SE-bound) 07:25 08:15 08:35 09:35 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:40 17:40 18:40
Easington Colliery Glenhurst Road (SE-bound) 07:25 08:15 08:35 09:35 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:40 17:40 18:40
Easington Colliery Davis Terrace (SW-bound) 07:27 08:17 08:37 09:37 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:42 17:42 18:42
Easington Colliery Moncrieff Terrace (SW-bound) 07:27 08:17 08:37 09:37 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:42 17:42 18:42
Easington Village Jupiter Court (W-bound) 07:28 08:18 08:38 09:38 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:43 17:43 18:43
Easington Village Lee Terrace (NW-bound) 07:29 08:19 08:39 09:39 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:44 17:44 18:44
Easington Village Working Mens Club (SW-bound) 07:29 08:19 08:39 09:39 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:44 17:44 18:44
Easington Village Council Offices (W-bound) 07:31 08:21 08:41 09:41 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:46 17:46 18:46
Easington Village West View (S-bound) 07:33 08:23 08:43 09:43 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:48 17:48 18:48
Easington Village Green (NW-bound) 07:33 08:23 08:43 09:43 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:48 17:48 18:48
Easington Village Church (W-bound) 07:33 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:48
Easington Village The Grove (W-bound) 07:34 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:49
Easington Village Roundabout (W-bound) 07:34 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:49
Easington Village Pesspool Lane Ends (NW-bound) 07:35 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:50
S Hetton West Moor House Farm (NW-bound) 07:35 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:50
S Hetton Gregson Terrace (NW-bound) 07:36 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:51
S Hetton Police Houses (N-bound) 07:36 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:51
S Hetton Grasmere Terrace (S-bound) 07:38 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:53
S Hetton Police Houses (SW-bound) 07:38 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:53
S Hetton Welfare Crescent shops (NW-bound) 07:39 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:54
S Hetton Grey Horse Store (NW-bound) 07:40 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:55
S Hetton Logan Terrace (W-bound) 07:40 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:55
S Hetton Hedley Terrace (NW-bound) 07:40 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:55
Easington Lane South Hetton Road-Snippers Gate (NW-bound) 07:41 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:56
Easington Lane South Hetton Road-Primary School (NW-bound) 07:42 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:57
Easington Lane Elemore Lane (SW-bound) 07:42 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:57
Easington Lane Elemore Lane-Dorset Street (SW-bound) 07:43 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:58
Easington Lane Lorne Street (SW-bound) 07:43 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:58
Easington Lane Elemore Lane-Bramble House (SW-bound) 07:44 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:59
Elemore Hall School (SW-bound) 07:45 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 17:00
High Pittington Hillside Farm (SW-bound) 07:47 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 17:02
High Pittington Norman Terrace (SW-bound) 07:50 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:05
High Pittington Hallgarth View (NW-bound) 07:51 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:06
High Pittington Wellington Street (NW-bound) 07:51 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:06
Low Pittington Front Street (W-bound) 07:53 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:08
Low Pittington Fatfield House Farm (SW-bound) 07:54 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:09
Belmont Bainbridge Street (SW-bound) 07:55 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:10
Belmont The Links - Shops (S-bound) 07:57 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:12
Belmont Brackendale Road (NE-bound) 07:59 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:14
Belmont Thorndale Road (SW-bound) 07:59 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:14
Belmont The Links - Buckinghamshire Road end (S-bound) 07:59 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:14
Belmont Devonshire Road - east (SE-bound) 08:00 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:15
Belmont Devonshire Road - south (W-bound) 08:01 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:16
Belmont Devonshire Road - west (N-bound) 08:01 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:16
Belmont Buckinghamshire Road - schools end (N-bound) 08:02 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:17
Belmont Sportsmans Arms (SW-bound) 08:03 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:18
Belmont Business Park Turning Circle (E-bound) 16:16 17:21
Gilesgate Moor Eden Terrace (SW-bound) 08:04 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14
Belmont Business Park (SW-bound) 16:17 17:22
Gilesgate Moor Rennys Lane (S-bound) 08:05 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15
Gilesgate Moor Dragon Lane opposite Tesco (S-bound) 08:07 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17
Sherburn Road Dragon Lane End (NW-bound) 08:08 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17
Sherburn Road Bingo (NW-bound) 08:10 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18
Sherburn Road Moorlands (NW-bound) 08:14 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20
Durham Sherburn Road (NW-bound) 08:16 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21
Durham Magdalene Street (SW-bound) 08:18 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22
Gilesgate Moor Belmont link road (NW-bound) 16:18 17:23
Durham The Chains - Woodman (W-bound) 08:20 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:24 17:28
Durham Claypath Millenium Place (SW-bound) 08:24 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:29
Durham Leazes Road - Millburngate Br (W-bound) 08:26 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:26 17:31
Durham Bus Station (G) 08:27 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:27 17:32

More information