Bus Times

22 - Holyhead - Holyhead via Llaingoch

A bus service operated by Goodsir

Holyhead Summer Hill 08:30 08:40 09:15 09:55 10:45 12:45 13:15 13:40 15:00 15:45 16:40 17:00 17:30 18:00
Holyhead Newry-Fawr 08:31 08:41 09:16 09:56 10:46 12:46 13:16 13:41 15:01 15:46 16:41 17:01 17:31 18:01
Porth-y-felin Post Office 08:44 09:59 12:49 15:04 16:44
Llaingoch Bowling Greens 08:34 08:45 09:18 10:00 10:48 12:50 13:18 13:43 15:05 15:48 16:45 17:03 17:33 18:03
Llaingoch Ysgol 08:35 08:46 09:19 10:01 10:49 12:51 13:19 13:44 15:06 15:49 16:46 17:04 17:34 18:04
Llaingoch Trefonnen 08:36 08:47 09:20 10:02 10:50 12:52 13:20 13:45 15:07 15:50 16:47 17:05 17:35 18:05
Llaingoch Maes y Mynydd 08:38 08:49 09:22 10:04 10:52 12:54 13:22 13:47 15:09 15:52 16:49 17:07 17:37 18:07
Llaingoch Ysgol 08:41 08:51 09:23 10:06 10:54 12:56 13:23 13:49 15:11 15:54 16:51 17:09 17:38 18:09
Llaingoch Bowling Greens 08:44 08:52 10:07 10:55 12:57 13:50 15:12 15:55 16:52 17:10 18:10
Holyhead British Terrace 08:47 08:54 10:09 10:57 12:59 13:52 15:14 15:57 16:54 17:12 18:12
Holyhead Chester Inn 09:26 13:26 17:41
Holyhead King's Road 09:29 13:29 17:44
Holyhead Railway Station 09:31 13:31 17:46
Holyhead Clock 09:32 13:32 17:47
Holyhead Hill Street Car Park 09:33 13:33 17:48
Holyhead Summer Hill 08:50 08:56 09:35 10:11 10:59 13:01 13:35 13:54 15:16 15:59 16:56 17:14 17:50 18:14

Similar services

More information

Goodsir