Bus Times

22 - Merthyr Tydfil - Health Park

A bus service operated by First Call

Merthyr Tydfil - Health Park

Merthyr Tydfil Bus Station (Stand 12) 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Merthyr Tydfil College (nr) 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Merthyr Tydfil, o/s RAFA Club 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Ynysfach, after Llwyncelyn Close 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 16:01 17:01
Ynysfach Penlan View (opp 24) 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 16:02 17:02
Ynysfach Penlan View (o/s 12) 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 16:02 17:02
Ynysfach Rugby Ground (o/s 88) 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 16:03 17:03
Ynysfach Terminus (o/s 30) 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 16:04 17:04
Ynysfach Rugby Ground (opp 86) 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 16:04 17:04
Ynysfach, before Llwyncelyn Close 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 16:04 17:04
Georgetown, o/s Kirkhouse Memorial Hall 09:05 09:31 10:05 10:31 11:05 11:31 12:05 12:31 13:05 13:31 14:05 14:31 16:05 16:31 17:05 17:31
Georgetown, opp Christ Church 09:06 09:32 10:06 10:32 11:06 11:32 12:06 12:32 13:06 13:32 14:06 14:32 16:06 16:32 17:06 17:32
Merthyr Tydfil Keir Hardie Health Park (grounds) 09:07 09:33 10:07 10:33 11:07 11:33 12:07 12:33 13:07 13:33 14:07 14:33 16:07 16:33 17:07 17:33

Health Park - Merthyr Tydfil

Merthyr Tydfil Keir Hardie Health Park (grounds) 09:22 then every 30 minutes until 14:52 16:22 then every 30 minutes until 17:52
Georgetown, o/s Christ Church 09:24 14:54 16:24 17:54
Georgetown, after Kirkhouse Memorial Hall 09:24 14:54 16:24 17:54
Merthyr Tydfil, opp RAFA Club 09:25 14:55 16:25 17:55
Merthyr Tydfil Bus Station (Stand 1) 09:26 14:56 16:26 17:56

More information

First Call