Bus Times

22A - Holyhead - Holyhead via Llaingoch

A bus service operated by Goodsir

Holyhead Summer Hill 10:15 11:15 11:50 14:15 16:05
Holyhead Newry-Fawr 10:16 11:16 11:51 14:16 16:06
Porth-y-felin Post Office 10:19 11:54 14:19 16:09
Holyhead Walthew Avenue 11:18
Llaingoch Bowling Greens 10:20 11:19 11:55 14:20 16:10
Llaingoch Ysgol 10:21 11:20 11:56 14:21 16:11
Llaingoch Trefonnen 10:22 11:20 11:57 14:22 16:12
Llaingoch Maes y Mynydd 10:24 11:22 11:59 14:24 16:14
Llaingoch Ysgol 10:25 11:23 12:00 14:25 16:15
Holyhead Chester Inn 10:28 11:26 12:03 14:28 16:18
Holyhead King's Road 10:31 11:29 12:06 14:31 16:21
Kingsland Forresters 14:31
Kingsland Hill 14:32
Kingsland Capel Ebeneser 14:33
Penrhos Brantano 10:35 11:33 12:10 14:35 16:25
Penrhos Morrisons 10:36 11:34 12:11 14:36 16:26
Morawelon Holyhead Tesco 10:38 11:36 12:13 14:38 16:28
Morawelon Lon Deg 10:39 11:37 12:14 14:39 16:29
Morawelon Holyhead Arriva Depot 10:40 11:38 12:15 14:40 16:30
Morawelon Llys Watling 10:40 11:38 12:15 14:40 16:30
Holyhead Railway Station 10:41 11:39 12:16 14:42 16:31
Holyhead Clock 10:42 11:40 12:17 14:42 16:32
Holyhead Hill Street Car Park 10:43 11:41 12:18 14:43 16:33
Holyhead Summer Hill 10:44 11:42 12:19 14:44 16:34

Similar services

More information

Goodsir