Bus Times

23 - Holyhead - Holyhead via Rhoscolyn

A bus service operated by Goodsir

Holyhead Summer Hill 08:40 09:45 11:45 13:45 14:57
Holyhead Railway Station 08:41 09:46 11:46 13:46 14:58
Kingsland Forresters 08:43 09:48 15:00
Morawelon Llys Watling 11:48 13:48
Kingsland Hill 08:44 09:49 15:01
Morawelon Holyhead Arriva Depot 11:49 13:49
Morawelon Lon Deg 11:49 13:49
Penrhos Brantano 11:51 13:51
Penrhos Morrisons 11:52 13:52
Morawelon Holyhead Tesco 11:54 13:54
Morawelon Bryn Erw Road 11:54 13:54
Kingsland Pont Cyttir 11:55 13:55
Kingsland Capel Ulo 11:55 13:55
Kingsland Capel Ebeneser 08:44 09:49 11:55 13:55 15:01
Trearddur Penrhyngeiriol 08:45 09:50 11:58 13:58 15:02
Trearddur Hunters Chase 08:46 09:51 11:58 13:58 15:03
Trearddur Penrallt Road 08:46 09:51 11:58 13:58 15:03
Trearddur Square 08:47 09:52 12:00 14:00 15:04
Trearddur Beach Car Park 08:47 09:52 12:00 14:00 15:04
Trearddur Capel Farm Estate 08:48 09:53 12:01 14:01 15:05
Four Mile Bridge Gogerddan 08:48 09:53 12:02 14:01 15:06
Four Mile Bridge R'Efail Estate 08:49 09:54 12:02 14:02 15:06
Rhoscolyn Capel Ty'n Rhos 08:52 09:57 14:05
Pontrhydybont Anchorage Hotel 12:04 15:08
Rhoscolyn Bryn Mor 12:09 15:13
Rhoscolyn Bryn Mor 08:54 09:59 14:07
Rhoscolyn Capel Ty'n Rhos 12:09 15:13
Pontrhydybont Anchorage Hotel 08:59 10:04 14:12
Four Mile Bridge Ysgol Gynradd Rhoscolyn 12:11 15:15
Four Mile Bridge R'Efail Estate 09:00 10:05 12:12 14:13 15:16
Four Mile Bridge Gogerddan 09:00 10:05 12:13 14:13 15:17
Trearddur Capel Farm Estate 09:01 10:06 12:14 14:14 15:18
Trearddur Beach Car Park 09:02 10:07 12:16 14:15 15:20
Trearddur Square 09:03 10:08 12:17 14:16 15:21
Trearddur Penrhyngeiriol 09:04 10:09 12:18 14:17 15:22
Kingsland Ebenezer Villas 09:05 10:12 12:21 14:18 15:23
Kingsland Hill 09:06 14:19 15:24
Morawelon Bryn Erw Road 10:13 12:22
Penrhos Brantano 10:14 12:23
Penrhos Morrisons 10:15 12:24
Morawelon Holyhead Tesco 10:17 12:26
Morawelon Lon Deg 10:18 12:27
Kingsland Forresters 09:06 14:19 15:24
Morawelon Holyhead Arriva Depot 10:19 12:28
Morawelon Llys Watling 10:19 12:28
Holyhead Railway Station 09:07 10:20 12:29 14:20 15:25
Holyhead Clock 09:08 10:21 12:30 14:21 15:26
Holyhead Hill Street Car Park 09:09 10:22 12:31 14:22 15:27
Holyhead Summer Hill 09:10 10:23 12:32 14:23 15:28

More information

Goodsir