Bus Times

23 - Pwllheli - Pwllheli via Ysgol Cymerau

A bus service operated by Berwyn

Pwllheli Bus Station (Stand A) 07:25 08:25 08:38 10:30 11:25 12:10 13:30 14:20 15:20 16:30 17:30 19:25
Pwllheli Pen Cob 07:25 08:25 08:38 10:30 11:25 12:10 13:30 14:20 15:20 16:30 17:30 19:25
S Beach Gorsedd Circle 07:28 08:28 08:41 10:33 11:28 12:13 13:33 14:23 15:23 16:32 17:32 19:27
S Beach Morfa'r Garreg 07:29 08:29 08:42 10:34 11:29 12:14 13:34 14:24 15:24 16:33 17:33 19:28
S Beach Morfa'r Garreg Middle 07:30 08:30 08:43 10:35 11:30 12:15 13:35 14:25 15:25 16:34 17:34 19:29
S Beach Morfa'r Garreg 07:30 08:30 08:43 10:35 11:30 12:15 13:35 14:25 15:25 16:34 17:34 19:29
S Beach Morfa'r Garreg 07:30 08:31 08:44 10:36 11:31 12:16 13:36 14:26 15:26 16:34 17:34 19:29
S Beach Gorsedd Circle 07:31 08:32 08:45 10:37 11:32 12:17 13:37 14:27 15:27 16:35 17:35 19:30
S Beach Manor Avenue 07:31 08:33 08:46 10:38 11:33 12:18 13:38 14:28 15:28 16:35 17:35 19:30
S Beach Ysgol Cymerau 07:32 08:34 08:47 10:39 11:34 12:19 13:39 14:29 15:05 15:29 16:36 17:36 19:31
W End Ysgol Glan-y-mor 07:34 08:36 08:49 10:41 11:36 12:21 13:41 14:31 15:09 15:31 16:37 17:37 19:32
W End Lon Ceredigion 08:40 08:53 10:45 11:40 12:25 13:45 14:35 15:35
W End Talcymerau 08:42 08:55 10:47 11:42 12:27 13:47 14:37 15:37
Pwllheli Co-op 07:38 08:44 08:57 10:49 11:44 12:29 13:49 14:39 15:15 15:39 16:40 17:40 19:35
Pwllheli Y Maes Car Park 07:39 08:44 08:57 10:49 11:44 12:29 13:49 14:39 15:16 15:39 16:40 17:40 19:35
Pwllheli Bus Station (Stand A) 07:40 08:45 08:58 10:50 11:45 12:30 13:50 14:40 15:18 15:40 16:41 17:41 19:36

More information