Bus Times

24A - Holyhead - Holyhead via Morawelon

A bus service operated by Goodsir

Holyhead Summer Hill 09:10 then hourly until 14:10 15:20 16:20
Holyhead Railway Station 09:12 14:12 15:22 16:22
Holyhead Turkey Shore Estate 09:16 14:16 15:26 16:26
Morawelon Gwelfor Community Centre 09:16 14:16 15:26 16:26
Morawelon Ffordd Beibio 09:18 14:18 15:28 16:28
Morawelon Industrial Estate 09:18 14:18 15:28 16:28
Morawelon Llanarmon 09:18 14:18 15:28 16:28
Morawelon Llanfawr Cottage 09:18 14:18 15:28 16:28
Morawelon, o/s Ysbyty Penrhos Stanley 09:20 14:20 15:30 16:30
Penrhos Morrisons 09:23 14:23 15:33 16:33
Penrhos Brantano 09:24 14:24 15:34 16:34
Morawelon Holyhead Tesco 09:26 14:26 15:36 16:36
Morawelon Lon Deg 09:27 14:27 15:37 16:37
Morawelon Holyhead Arriva Depot 09:28 14:28 15:38 16:38
Morawelon Llys Watling 09:28 14:28 15:38 16:38
Holyhead Railway Station 09:29 14:29 15:39 16:39
Holyhead Clock 09:30 14:30 15:40 16:40
Holyhead Hill Street Car Park 09:31 14:31 15:41 16:41
Holyhead Summer Hill 09:32 14:32 15:42 16:42

More information

Goodsir