Bus Times

25 - Holyhead - Aberffraw via Valley

A bus service operated by Goodsir

Holyhead - Aberffraw via Valley

Porth-y-Felin Ysgol Ganradd Caergybi 15:22
Holyhead Summer Hill 07:30 09:15 11:15 13:25 15:25 15:25
Holyhead Railway Station 07:30 09:15 11:16 13:26 15:26 15:26
Morawelon Llys Watling 07:31 09:16 11:18 13:28 15:28 15:28
Morawelon Holyhead Arriva Depot 07:31 09:16 11:19 13:29 15:29 15:29
Morawelon Lon Deg 07:32 09:17 11:19 13:29 15:29 15:29
Morawelon Holyhead Tesco 11:21 13:31 15:31 15:31
Penrhos Brantano 11:23 13:33 15:33 15:33
Penrhos Morrisons 11:24 13:34 15:34 15:34
Penrhos Toll House 07:35 09:20 11:26 13:36 15:36 15:36
Valley Cob 07:36 09:21 11:27 13:37 15:37 15:37
Valley Police Station 07:37 09:22 11:28 13:38 15:38 15:38
Valley St Michael's Church 07:37 09:22 11:28 13:38 15:38 15:38
Valley Crossroads 07:38 09:23 11:29 13:39 15:39 15:39
Caergeiliog Tollgate 07:39 09:24 11:30 13:40 15:40 15:40
Caergeiliog Capel Siloh 07:39 09:24 11:30 13:40 15:40 15:40
Caergeiliog Sportsman 07:40 09:25 11:31 13:41 15:41 15:41
Caergeiliog Ysgol 07:40 09:25 11:31 13:41 15:41 15:41
Bryngwran Bodedern Turn 07:43 09:28 11:34 13:44 15:44 15:44
Bryngwran Surgery 07:44 09:29 11:35 13:45 15:45 15:45
Bryngwran Post Office 07:45 09:30 11:36 13:46 15:46 15:46
Bryngwran Trinity Church 07:45 09:30 11:36 13:46 15:46 15:46
Bryngwran Ty-hen Road 07:45 09:30 11:36 13:46 15:46 15:46
Engedi Capel 07:48 09:33 11:39 13:49 15:49 15:49
Pencarnisiog Main Road 07:51 09:38 11:44 13:54 15:54 15:54
Llanfaelog Post Office 07:53
Bryn-Du Saith-lathen 09:41 11:47 13:57 15:57 15:57
Llanfaelog Post Office 09:42 11:48 13:58 15:58 15:58
Llanfaelog Rehoboth 09:42 11:48 13:58 15:58 15:58
Rhosneigr Railway Station 09:44 11:50 14:00 16:00 16:00
Llanfaelog Gwynfryn 07:53
Rhosneigr Police Station 09:45 11:51 14:01 16:01 16:01
Rhosneigr Fire Station 09:45 11:51 14:01 16:01 16:01
Rhosneigr Overstrand Avenue 09:45 11:51 14:01 16:01 16:01
Rhosneigr Square 09:46 11:52 14:02 16:02 16:02
Rhosneigr Sisial-y-Mor 09:46 11:52 14:02 16:02 16:02
Aberffraw Gate House 07:56 09:51 11:57 14:07 16:07 16:07
Aberffraw Clafdy 07:58 09:52 11:58 14:08 16:08 16:08
Aberffraw Prince Llewelyn 07:59 09:53 11:59 14:09 16:09 16:09
Aberffraw Post Office 08:00 09:54 12:00 14:10 16:10 16:10

Aberffraw - Holyhead via Valley

Aberffraw Post Office 08:00 09:55 12:01 14:11 16:11
Aberffraw Prince Llewelyn 08:00 09:55 12:01 14:11 16:11
Aberffraw Clafdy 08:01 09:56 12:02 14:12 16:12
Aberffraw Gate House 08:02 09:57 12:03 14:13 16:13
Rhosneigr Sisial-y-Mor 08:07 10:02 12:08 14:18 16:18
Rhosneigr Square 08:08 10:03 12:09 14:19 16:19
Rhosneigr Overstrand Avenue 08:08 10:03 12:09 14:19 16:19
Rhosneigr Fire Station 08:08 10:03 12:09 14:19 16:19
Rhosneigr Police Station 08:08 10:03 12:09 14:19 16:19
Rhosneigr Railway Station 08:10 10:05 12:11 14:21 16:21
Llanfaelog Rehoboth 08:10 10:06 12:12 14:22 16:22
Llanfaelog Post Office 08:11 10:07 12:13 14:23 16:23
Bryn-Du Saith-lathen 08:13 10:08 12:14 14:24 16:24
Pencarnisiog Main Road 08:15 10:11 12:17 14:27 16:27
Engedi Capel 08:20 10:16 12:22 14:32 16:32
Engedi Rhosneigir Turn 08:20 10:16 12:22 14:32 16:32
Bryngwran Ty-hen Road 08:22 10:18 12:24 14:34 16:34
Bryngwran Trinity Church 08:22 10:18 12:24 14:34 16:34
Bryngwran Post Office 08:23 10:19 12:25 14:35 16:35
Bryngwran Surgery 08:23 10:19 12:25 14:35 16:35
Bryngwran Bodedern Turn 08:24 10:20 12:26 14:36 16:36
Caergeiliog Ysgol 08:28 10:24 12:30 14:40 16:40
Caergeiliog Capel Siloh 08:28 10:24 12:30 14:40 16:40
Caergeiliog Tollgate 08:28 10:24 12:30 14:40 16:40
Valley Crossroads 08:30 10:26 12:32 14:42 16:42
Valley St Michael's Church 08:30 10:26 12:32 14:42 16:42
Valley Police Station 08:31 10:27 12:33 14:43 16:43
Valley Cob 08:34 10:29 12:35 14:45 16:45
Penrhos Toll House 08:35 10:29 12:35 14:45 16:45
Penrhos Brantano 10:31 12:37 14:47 16:47
Penrhos Morrisons 10:32 12:38 14:48 16:48
Morawelon Holyhead Tesco 10:34 12:40 14:50 16:50
Morawelon Lon Deg 08:37 10:35 12:41 14:51 16:51
Morawelon Holyhead Arriva Depot 08:38 10:36 12:42 14:52 16:52
Morawelon Llys Watling 08:38 10:37 12:43 14:53 16:53
Holyhead Railway Station 08:38 10:39 12:45 14:55 16:55
Holyhead Clock 08:39 10:40 12:46 14:56 16:56

More information

Goodsir