Bus Times

251 - Neath - Neath via Glannant Way

A bus service operated by South Wales Transport

Inbound

Cefn Crynallt Ridgewood Gardens Terminus (adj 181) 08:16 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18
Cefn Crynallt Ridgewood Gardens (o/s 106) 08:16 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18
Cefn Crynallt Ridgewood Gardens (o/s 70) 08:16 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 17:49
Cimla, after Cefn Saeson School 07:25 08:17 08:48 09:19 09:48 10:19 10:48 11:19 11:48 12:19 13:19 13:48 14:19 14:48 15:19 15:48 16:19 16:48 17:19 17:50
Cimla, before Cobham Drive 07:26 08:18 08:49 09:20 09:49 10:20 10:49 11:20 11:49 12:20 13:20 13:49 14:20 14:49 15:20 15:49 16:20 16:49 17:20 17:51
Cimla, before Heol-Y-Ffynon 07:26 08:18 08:49 09:20 09:49 10:20 10:49 11:20 11:49 12:20 13:20 13:49 14:20 14:49 15:20 15:49 16:20 16:49 17:20 17:51
Cefn Crynallt Mackworth Drive (o/s 55) 07:27 08:19 08:50 09:21 09:50 10:21 10:50 11:21 11:50 12:21 13:21 13:50 14:21 14:50 15:21 15:50 16:21 16:50 17:21 17:52
Cimla, before Glannant Way 07:27 08:19 08:50 09:21 09:50 10:21 10:50 11:21 11:50 12:21 13:21 13:50 14:21 14:50 15:21 15:50 16:21 16:50 17:21 17:52
Cimla, before Heol Celyn 07:28 08:20 08:51 09:22 09:51 10:22 10:51 11:22 11:51 12:22 13:22 13:51 14:22 14:51 15:22 15:51 16:22 16:51 17:22 17:53
Cimla Y Berllan (o/s 2) 07:29 08:21 08:52 09:23 09:52 10:23 10:52 11:23 11:52 12:23 13:23 13:52 14:23 14:52 15:23 15:52 16:23 16:52 17:23 17:54
Cimla Castle Drive (o/s shops) 07:30 08:22 08:53 09:24 09:53 10:24 10:53 11:24 11:53 12:24 13:24 13:53 14:24 14:53 15:24 15:53 16:24 16:53 17:24 17:55
Cimla, before Trevallen Avenue 07:30 08:22 08:53 09:24 09:53 10:24 10:53 11:24 11:53 12:24 13:24 13:53 14:24 14:53 15:24 15:53 16:24 16:53 17:24 17:55
Cimla, before The Hollins 07:31 08:23 08:54 09:25 09:54 10:25 10:54 11:25 11:54 12:25 13:25 13:54 14:25 14:54 15:25 15:54 16:25 16:54 17:25 17:56
Cimla, before Fire Station 07:32 08:24 08:55 09:26 09:55 10:26 10:55 11:26 11:55 12:26 13:26 13:55 14:26 14:55 15:26 15:55 16:26 16:55 17:26 17:57
Cimla Hotel (o/s Rugby Club) 07:32 08:24 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Cimla Court Hotel (nr former) 07:33 08:26 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Cimla Crescent (in) 08:56 09:56 10:56 11:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:58
Cimla, nr Sycamore Avenue 08:57 09:57 10:57 11:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:59
Cimla Crescent North (in) 08:58 09:58 10:58 11:58 13:58 14:58 15:58 16:58 18:00
Neath, before Cedar Road 07:34 08:29 09:00 09:29 10:00 10:29 11:00 11:29 12:00 12:29 13:29 14:00 14:29 15:00 15:29 16:00 16:29 17:00 17:29 18:02
Neath Bus Station (Stand 2) 07:36 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:04

Outbound

Neath Bus Station (Stand 2) 08:02 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Neath, opp Library 08:02 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Neath, opp Gnoll Primary School 08:03 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Cimla Crescent North (adj) 17:38
Cimla, before Hawthorn Avenue 17:39
Mount Pleasant, nr Cimla Court Hotel 08:05 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 17:39
Cimla Hotel (before Rugby) 08:06 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 17:40
Cimla Crescent North (adj) 08:38 09:38 10:38 11:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Cimla, before Hawthorn Avenue 08:39 09:39 10:39 11:39 13:39 14:39 15:39 16:39
Cimla Sycamore Avenue (opp junct) 08:39 09:39 10:39 11:39 13:39 14:39 15:39 16:39
Cimla Crescent (in) 08:40 09:40 10:40 11:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Cimla, after Fire Station 08:07 08:41 09:10 09:41 10:10 10:41 11:10 11:41 12:10 13:10 13:41 14:10 14:41 15:10 15:41 16:10 16:41 17:10 17:41
Cimla, before The Hollins 08:07 08:41 09:10 09:41 10:10 10:41 11:10 11:41 12:10 13:10 13:41 14:10 14:41 15:10 15:41 16:10 16:41 17:10 17:41
Cimla, after Trevallen Avenue 08:08 08:42 09:11 09:42 10:11 10:42 11:11 11:42 12:11 13:11 13:42 14:11 14:42 15:11 15:42 16:11 16:42 17:11 17:42
Cimla Castle Drive (nr 39) 08:09 08:43 09:12 09:43 10:12 10:43 11:12 11:43 12:12 13:12 13:43 14:12 14:43 15:12 15:43 16:12 16:43 17:12 17:43
Cimla Y Berllan (o/s 1) 08:09 08:43 09:12 09:43 10:12 10:43 11:12 11:43 12:12 13:12 13:43 14:12 14:43 15:12 15:43 16:12 16:43 17:12 17:43
Cimla, after Heol Celyn 08:10 08:44 09:13 09:44 10:13 10:44 11:13 11:44 12:13 13:13 13:44 14:13 14:44 15:13 15:44 16:13 16:44 17:13 17:44
Cimla Glannant Way (o/s 74) 08:11 08:45 09:14 09:45 10:14 10:45 11:14 11:45 12:14 13:14 13:45 14:14 14:45 15:14 15:45 16:14 16:45 17:14 17:45
Cimla, after Glannant Way 08:11 08:45 09:14 09:45 10:14 10:45 11:14 11:45 12:14 13:14 13:45 14:14 14:45 15:14 15:45 16:14 16:45 17:14 17:45
Cimla, nr Mackworth Drive 08:11 08:45 09:14 09:45 10:14 10:45 11:14 11:45 12:14 13:14 13:45 14:14 14:45 15:14 15:45 16:14 16:45 17:14 17:45
Cefn Crynallt, after Heol-y-Ffynon 08:12 08:46 09:15 09:46 10:15 10:46 11:15 11:46 12:15 13:15 13:46 14:15 14:46 15:15 15:46 16:15 16:46 17:15 17:46
Cefn Crynallt Greenwood Drive (o/s 30) 08:13 08:47 09:16 09:47 10:16 10:47 11:16 11:47 12:16 13:16 13:47 14:16 14:47 15:16 15:47 16:16 16:47 17:16 17:47
Cimla, o/s Cefn Saeson School 08:14 08:48 09:17 09:48 10:17 10:48 11:17 11:48 12:17 13:17 13:48 14:17 14:48 15:17 15:48 16:17 16:48 17:17 17:48
Cimla, before Ridgewood Gardens East 08:14 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:18 17:49
Cefn Crynallt Ridgewood Gardens (o/s 147) 08:14 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17
Cefn Crynallt Ridgewood Gardens Terminus (adj 181) 08:15 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18

Related services

More information