Bus Times

315 - Kimpton - Welwyn Garden City

A bus service operated by Centrebus (South)

Kimpton - Welwyn Garden City

Kimpton Hampden (S-bound) 07:45 16:03 17:59
Kimpton, o/s The Boot PH 07:47 16:04 18:00
Kimpton, o/s The White Horse PH 07:47 16:04 18:00
Kimpton Mill (o/s) 07:52 16:08 18:03
Codicote Bottom, adj Codicote Mill 07:55 16:10 18:05
Codicote, opp Hill Road 16:11 18:06
Codicote, adj Tower Road 06:50 07:58
Codicote, nr The Bell Inn 06:52 08:01
Codicote, opp Peace Memorial Hall 06:52 08:01 16:11 18:07
Codicote, nr New Town 06:52 08:02 16:12 18:08
Codicote, opp Hollards Farm 06:53 08:04 16:13 18:08
Danesbury, nr Rollswood Road 06:54 08:05 16:14 18:09
Danesbury, nr Reynards Road 06:54 08:05 16:14 18:09
Welwyn, nr The Vineyards 06:55 08:07 16:15 18:10
Welwyn, opp Church Place 06:56 08:09 16:16 18:11
Welwyn, opp St Mary's Church 06:57 08:10 16:17 18:12
Welwyn, opp St Mary's School 06:58 08:11 16:18 18:13
Welwyn, opp The Crescent 06:58 08:11 16:19 18:13
Welwyn The Frythe 07:00 08:13
Welwyn, opp Node Way Gardens 07:02 08:16 16:20 18:14
Welwyn, adj Roman Baths 07:03 08:18 16:21 18:15
Digswell Park, nr Sherrardswood School 07:04 08:20 16:22 18:16
Digswell Park, opp Pumping Station 07:04 08:21 16:22 18:16
Digswell Park Road (opp) 07:05 08:22 16:23 18:17
Digswell Park, opp Monks Walk School 07:06 08:24 16:24 18:18
Digswell Park, opp Oakdale 07:06 08:24 16:24 18:18
Digswell Park Shoplands (S-bound) 07:08 08:25 16:25 18:20
Digswell Park, opp Great Dell 07:09 08:26 16:26 18:21
Welwyn Garden City, nr Harwood Hill 08:27
Welwyn Garden City, nr Lodgefield 08:27
Welwyn Garden City, opp Kestrel Way 08:27
Welwyn Garden City, opp Pentley Park 07:10 16:27 18:22
Welwyn Garden City, nr Waterside 08:28
Welwyn Garden City, nr Campus East 07:11 16:28 18:23
Panshanger, nr Mundells 08:29
Welwyn Garden City Business Parks South (SW-bound) 08:30
Welwyn Garden City, o/s Royal Mail Depot 08:31
Welwyn Garden City, nr Broadwater Road 08:32
Welwyn Garden City Waitrose (Alighting Point) 08:33
Welwyn Garden City Bus Station 07:13 08:35 16:29 18:25

Welwyn Garden City - Kimpton

Welwyn Garden City Bus Station (Stop B) 07:15 15:25 17:20 18:30
Welwyn Garden City John Lewis (Stop J) 07:15 15:25 18:30
Welwyn Garden City, nr Campus West 07:16 15:26 18:31
Welwyn Garden City Waitrose (Stop H) 17:20
Welwyn Garden City, adj Pentley Park 07:17 15:27 18:32
Welwyn Garden City, opp Broadwater Road 17:21
Welwyn Garden City, opp Royal Mail Depot 17:22
Welwyn Garden City Business Parks North (NE-bound) 17:23
Welwyn Garden City, nr Kestrel Way 17:24
Welwyn Garden City, opp Lodgefield 17:25
Welwyn Garden City, opp Harwood Hill 17:26
Digswell Park, nr Great Dell 07:18 15:29 17:26 18:33
Digswell Park Shoplands (N-bound) 07:19 15:30 17:27 18:34
Digswell Park, nr Oakdale 07:21 15:31 17:28 18:36
Digswell Park, nr Monks Walk School 07:22 15:33 17:30 18:37
Digswell Park Road (nr) 07:22 15:34 17:30 18:37
Digswell Park, nr Pumping Station 07:23 15:34 17:31 18:38
Digswell Park, opp Sherrardswood School 07:23 15:35 17:31 18:38
Welwyn, nr Fire Station 07:25 15:37 17:33 18:40
Welwyn, adj Node Way Gardens 07:26 15:39 17:35 18:41
Welwyn The Frythe 15:41 17:38 18:43
Welwyn, nr The Crescent 07:26 15:42 17:39 18:45
Welwyn, nr St Mary's School 07:27 15:43 17:40 18:46
Welwyn, nr St Mary's Church 07:28 15:44 17:42 18:48
Welwyn, nr Church Place 07:28 15:44 17:42 18:48
Welwyn, opp The Vineyards 07:29 15:45 17:43 18:48
Danesbury, opp Reynards Road 07:30 15:46 17:44 18:49
Danesbury, opp Rollswood Road 07:30 15:47 17:44 18:49
Codicote, nr Hollards Farm 07:31 15:47 17:45 18:49
Codicote, opp New Town 07:32 15:49 17:46 18:50
Codicote, o/s Peace Memorial Hall 07:32 15:49 17:46 18:50
Codicote, nr Hill Road 07:33
Codicote, opp The Bell Inn 15:50 17:47 18:51
Codicote, opp Tower Road 15:52 17:50 18:53
Codicote Bottom, opp Codicote Mill 07:34 15:54 17:52
Kimpton Mill (opp) 07:36 15:56 17:53
Kimpton, opp The White Horse PH 07:40 15:59 17:57
Kimpton Park Lane (N-bound) 07:40 16:00 17:57
Kimpton Hampden (S-bound) 07:41 16:01 17:58

More information

Centrebus (South)