Bus Times

34 - S'walden High St - K'semar Sch - Lamberts Cross - Tesco (Circular)

A bus service operated by Stephensons of Essex

Saffron Walden High Street (S-bound) 09:35 10:35 12:35 13:35 14:35
Saffron Walden, opp Council Offices 09:36 10:36 12:36 13:36 14:36
Saffron Walden, opp Adams Court 09:38 10:38 12:38 13:38 14:38
Saffron Walden, opp Loompits Way 09:38 10:38 12:38 13:38 14:38
Saffron Walden Rowntree Way (SE-bound) 09:40 10:40 12:40 13:40 14:40
Saffron Walden, o/s The Crocus 09:40 10:40 12:40 13:40 14:40
Saffron Walden, adj Hill Top Lane 09:41 10:41 12:41 13:41 14:41
Saffron Walden Landscape View (E-bound) 09:41 10:41 12:41 13:41 14:41
Saffron Walden Ross Close (SW-bound) 09:42 10:42 12:42 13:42 14:42
Saffron Walden, opp Katherine Semar School 09:43 10:43 12:43 13:43 14:43
Saffron Walden, opp The Glebe 09:43 10:43 12:43 13:43 14:43
Saffron Walden, opp Mannings Close 09:44 10:44 12:44 13:44 14:44
Saffron Walden, opp Tukes Way 09:44 10:44 12:44 13:44 14:44
Saffron Walden Winstanley Road (N-bound) 09:45 10:45 12:45 13:45 14:45
Saffron Walden, opp South Road 09:46 10:46 12:46 13:46 14:46
Saffron Walden, opp Bell School 09:48 10:48 12:48 13:48 14:48
Saffron Walden Station Street (N-bound) 09:52 10:52 12:52 13:52 14:52
Saffron Walden High Street (N-bound) 09:55 10:55 12:55 13:55 14:55
Saffron Walden Common Hill (N-bound) 09:58 10:58 12:58 13:58 14:58
Saffron Walden Lambert Cross (E-bound) 10:00 11:00 13:00 14:00 15:00
Saffron Walden Goddard Way (SE-bound) 10:02 11:02 13:02 14:02 15:02
Saffron Walden Usterdale Road (E-bound) 10:04 11:04 13:04 14:04 15:04
Saffron Walden Highfields (S-bound) 10:06 11:06 13:06 14:06 15:06
Saffron Walden, o/s The Axe 10:08 11:08 13:08 14:08 15:08
Saffron Walden Elizabeth Way (SE-bound) 10:10 11:10 13:10 14:10 15:10
Saffron Walden Tesco (inside) 10:13 11:13 13:13 14:13 15:13
Saffron Walden, o/s Tesco Store 10:13 11:13 13:13 14:13 15:13
Saffron Walden, opp The Spike 10:14 11:14 13:14 14:14 15:14
Saffron Walden, opp Hatherley Court 10:15 11:15 13:15 14:15 15:15
Saffron Walden Chaters Hill (W-bound) 10:16 11:16 13:16 14:16 15:16
Saffron Walden Church Street (SW-bound) 10:16 11:16 13:16 14:16 15:16
Saffron Walden High Street (S-bound) 10:18 11:18 13:18 14:18 15:18

More information

Stephensons of Essex