Bus Times

48 - Builth Wells - Builth Wells via Llangammarch Wells

A bus service operated by Celtic Travel

Builth Wells Groe 06:53 08:38 12:41 14:43 16:48
Builth Wells Pendre Surgery 12:45
Builth Wells Brynhyfryd 12:45
Builth Wells Broadway 12:45
Cilmery 07:00 08:45 12:50 14:50 16:55
Cilmery Prince Llewelyn Inn 07:00 08:45 12:50 14:50 16:55
Gwarafog Irfon Valley School 07:06 08:51 12:56 14:56 17:01
Llangammarch Wells Post Office 07:10 08:55 13:00 15:00 17:05
Cefn Gorwydd Crossroads 07:15 09:00 13:05 15:05 17:10
Llanwrtyd Wells Victoria Square 07:21 09:06 13:11 15:11 17:16
Llanwrtyd Wells Belle Vue Hotel 07:21 09:06 13:11 15:11 17:16
Beulah Trout Inn 07:28 09:13 13:18 15:18 17:23
Beulah Cammarch Cottage 07:28 09:13 13:18 15:18 17:23
Gwarafog Irfon Valley School 07:33 09:18 13:23 15:23 17:28
Cilmery Prince Llewelyn Inn 07:39 09:25 13:29 15:29 17:34
Builth Wells High School (o/s) 15:35
Builth Wells Pendre Surgery 09:29
Builth Wells Brynhyfryd 09:29
Builth Wells Broadway 09:30
Builth Wells Groe 07:44 09:31 13:34 15:37 17:39

Similar services

More information

Celtic Travel