Bus Times

4B - Llangefni - Holyhead

A bus service operated by Arriva Wales

Holyhead - Llangefni

Holyhead Summer Hill 06:20 18:50 20:05
Holyhead Railway Station 06:20 18:50 20:05
Morawelon Llys Watling 06:21 18:51 20:06
Morawelon Holyhead Arriva Depot 06:22 18:52 20:07
Morawelon Lon Deg 06:22 18:52 20:07
Morawelon Bryn Erw Road 06:22 18:52 20:07
Kingsland Pont Cyttir 06:23 18:53 20:08
Kingsland Capel Ulo 06:23 18:53 20:08
Kingsland Capel Ebeneser 06:23 18:53 20:08
Trearddur Penrhyngeiriol 06:25 18:55 20:10
Trearddur Hunters Chase 06:26 18:56 20:11
Trearddur Penrallt Road 06:26 18:56 20:11
Trearddur Square 06:27 18:57 20:12
Trearddur Beach Car Park 06:28 18:58 20:13
Trearddur Capel Farm Estate 06:29 18:59 20:14
Four Mile Bridge Gogerddan 06:29 18:59 20:14
Four Mile Bridge R'Efail Estate 06:30 19:00 20:15
Pontrhydybont Anchorage Hotel 06:31 19:01 20:16
Pontrhydybont Capel Sardis 06:32 19:02 20:17
Pontrhydybont Llais y Mor 06:32 19:02 20:17
Pontrhydybont Copperfield Close 06:33 19:03 20:18
Valley Cherry Garth 06:34 19:04 20:19
Valley Cleifiog Terrace 06:34 19:04 20:19
Valley Tan y Bryn 06:35 19:05 20:20
Valley Railway Station 06:35 19:05 20:20
Valley Crossroads 06:36 19:06 20:21
Caergeiliog Tollgate 06:37 19:07 20:22
Llanfihangel yn Nhowyn RAF Valley Car Park 06:42 19:12 20:27
Llanfihangel yn Nhowyn RAF Valley Medical Centre 06:44 19:14 20:29
Llanfihangel yn Nhowyn Bryn Trewen Isaf 06:45 19:15 20:30
Llanfihangel yn Nhowyn St Mihangel's Church 06:46 19:16 20:31
Llanfihangel yn Nhowyn Dinam Road 06:46 19:16 20:31
Bodedern School 19:20 20:35
Bryngwran Bodedern Turn 06:49 19:24 20:39
Bryngwran Surgery 06:50 19:25 20:40
Bryngwran Post Office 06:51 19:25 20:40
Bryngwran Trinity Church 06:51 19:25 20:40
Bryngwran Ty-hen Road 06:51 19:26 20:41
Engedi Rhosneigir Turn 06:53 19:27 20:42
Gwalchmai Uchaf Clock 06:56 19:30 20:45
Gwalchmai Uchaf Waverley 06:58
Gwalchmai Uchaf Old Toll House 07:00 19:31 20:46
Gwalchmai Uchaf Anglesey Show Ground 07:01 19:33 20:48
Heneglwys Mona Industrial Estate 07:03
Heneglwys Bodffordd Turn 07:05 19:35 20:50
Bodffordd Ysgol 07:08 19:39 20:54
Bodffordd Capel Sardis 07:09 19:40 20:55
Rhostrehwfa Lon Cae Garw 07:13 19:44 20:59
Llangefni Ffordd Corn Hir 07:14 19:45 21:00
Llangefni Ysgol 07:14 19:46 21:01
Llangefni Post Office 07:16 19:48 21:03
Llangefni Ysgol y Bont 07:17 19:49 21:04

Llangefni - Holyhead

Llangefni Ysgol y Bont 19:40 20:48
Llangefni Library 19:40 20:48
Llangefni Ysgol 19:41 20:49
Llangefni Ffordd Corn Hir 19:42 20:50
Rhostrehwfa Lon Cae Garw 19:43 20:50
Bodffordd Capel Sardis 19:46 20:53
Bodffordd Ysgol 19:46 20:54
Heneglwys Bodffordd Turn 19:49 20:56
Gwalchmai Uchaf Anglesey Show Ground 19:51 20:58
Gwalchmai Uchaf Old Toll House 19:53 20:59
Gwalchmai Uchaf Waverley 19:55
Gwalchmai Uchaf Clock 19:56 21:01
Engedi Rhosneigir Turn 19:59 21:03
Bryngwran Ty-hen Road 20:01 21:05
Bryngwran Trinity Church 20:01 21:05
Bryngwran Post Office 20:01 21:06
Bryngwran Surgery 20:01 21:06
Bryngwran Bodedern Turn 20:03 21:07
Bodedern School 20:08 21:12
Llanfihangel yn Nhowyn Minffordd Road 20:12 21:16
Llanfihangel yn Nhowyn St Mihangel's Church 20:13 21:17
Llanfihangel yn Nhowyn Bryn Trewen Isaf 20:13 21:17
Llanfihangel yn Nhowyn RAF Valley Medical Centre 20:15 21:19
Llanfihangel yn Nhowyn RAF Valley Car Park 20:16 21:20
Caergeiliog Tollgate 20:21 21:25
Valley Crossroads 20:23 21:27
Valley Railway Station 20:24 21:28
Valley Tan y Bryn 20:24 21:28
Valley Cleifiog Terrace 20:24 21:28
Valley Llifon 20:26 21:30
Pontrhydybont Copperfield Close 20:26 21:30
Four Mile Bridge Capel Sardis 20:27 21:31
Pontrhydybont Anchorage Hotel 20:27 21:31
Four Mile Bridge R'Efail Estate 20:28 21:32
Four Mile Bridge Gogerddan 20:29 21:33
Trearddur Capel Farm Estate 20:30 21:34
Trearddur Beach Car Park 20:31 21:35
Trearddur Square 20:31 21:35
Trearddur Penrhyngeiriol 20:33 21:37
Kingsland Ebenezer Villas 20:35 21:39
Morawelon Bryn Erw Road 20:36 21:40
Morawelon Lon Deg 20:36 21:40
Morawelon Holyhead Arriva Depot 20:37 21:41
Morawelon Llys Watling 20:37 21:41
Holyhead Railway Station 20:38 21:42
Holyhead Clock 20:38 21:42
Holyhead Hill Street Car Park 20:38 21:42
Holyhead Summer Hill 20:39 21:43

Cash or 💳 contactless payment accepted

Similar services

More information

Arriva Wales