Bus Times

544 - Bangor - Holyhead

A bus service operated by Arriva Wales

Holyhead - Bangor

Holyhead Summer Hill 07:35
Holyhead Railway Station 07:36
Kingsland Forresters 07:37
Kingsland Hill 07:37
Kingsland Capel Ebeneser 07:38
Trearddur Penrhyngeiriol 07:40
Trearddur Hunters Chase 07:41
Trearddur Penrallt Road 07:41
Trearddur Square 07:42
Trearddur Beach Car Park 07:43
Trearddur Capel Farm Estate 07:44
Four Mile Bridge Gogerddan 07:45
Four Mile Bridge R'Efail Estate 07:46
Pontrhydybont Anchorage Hotel 07:47
Pontrhydybont Capel Sardis 07:48
Pontrhydybont Llais y Mor 07:48
Pontrhydybont Copperfield Close 07:48
Valley Cherry Garth 07:50
Valley Cleifiog Terrace 07:50
Valley Tan y Bryn 07:51
Valley Railway Station 07:51
Valley Crossroads 07:52
Caergeiliog Tollgate 07:53
Llanfihangel yn Nhowyn RAF Valley Car Park 07:58
Llanfihangel yn Nhowyn RAF Valley Medical Centre 08:00
Llanfihangel yn Nhowyn Bryn Trewen Isaf 08:01
Llanfihangel yn Nhowyn St Mihangel's Church 08:02
Llanfihangel yn Nhowyn Dinam Road 08:02
Bryngwran Bodedern Turn 08:04
Bryngwran Surgery 08:05
Bryngwran Post Office 08:06
Bryngwran Trinity Church 08:06
Bryngwran Ty-hen Road 08:06
Engedi Rhosneigir Turn 08:07
Gwalchmai Uchaf Clock 08:10
Gwalchmai Uchaf Waverley 08:11
Gwalchmai Uchaf Old Toll House 08:13
Gwalchmai Uchaf Anglesey Show Ground 08:14
Heneglwys Bodffordd Turn 08:15
Rhostrehwfa Mona Isaf 08:16
Rhostrehwfa Hendre Fawr 08:17
Rhostrehwfa Cwm Cwmwd 08:18
Parc Menai Ffordd y Parc 08:35
Parc Menai Ffordd Gelli Morgan 08:36
Parc Menai Ffordd-y-Llyn 08:36
Capel-y-graig Llys Britannia 08:37
Bangor Glan Menai 08:39
Bangor Sunnybank 08:41
Bangor Coleg Normal 08:43
Upper Bangor Look Out 08:45
Upper Bangor Belle Vue Hotel 08:46
Upper Bangor Llys Tryfan 08:47
Upper Bangor Leisure Centre 08:48
Upper Bangor Canolfan Hamdden 08:49
Upper Bangor Llys Tryfan 08:50
Bangor Morrisons 08:51
Bangor Railway Station (Stop J) 08:52
Bangor Ffordd Deiniol 08:53
Bangor Bus Station (Stand A) 08:56

Bangor - Holyhead

Cash or 💳 contactless payment accepted

Similar services

More information

Arriva Wales