Bus Times

554 - Cardigan - Beulah

A bus service operated by Richards Bros

Cardigan - Beulah

Cardigan Finch Square (Stop C) 06:55 08:32 09:00 11:00 12:47 15:05 17:00
Cardigan Council Offices 06:55 08:32 09:00 11:00 15:05 17:00
Cardigan Ship Inn 06:55 08:32 09:00 11:00 15:05 17:00
Cardigan Commercial Hotel 06:55 08:32 09:00 11:00 15:05 17:00
Cardigan Rugby Ground 06:57 08:34 09:02 11:02 15:07 17:02
Cardigan Tesco 12:51
Cardigan Feidr Henffordd 12:51
Cardigan Feidr Henffordd 06:58 08:34 09:03 11:03 15:08 17:03
Cardigan Tesco 06:59 08:35 09:04 11:04 15:09 17:04
Caemorgan Ael y Bryn 06:59 08:36 09:04 11:04 15:10 17:04
Cardigan Melin-y-dre 12:53
Gwbert on Sea Patch Car Park 12:58
Penparc Y Ffordd Fawr 07:01 08:39
Penparc Dolwerdd 09:07 11:07 15:14 17:07
Penparc Heol-y-felin 09:08 11:08 15:14 17:08
Penparc Farm 07:02 08:40 09:09 11:09 15:15 17:09
Gwbert on Sea Cliff Hotel Entrance (entrance) 13:01
Tremain 07:04 08:42 09:10 11:10 15:17 17:12
Y Ferwig Primary School 13:05
Blaenannerch Filling Station 07:06 17:14
Blaenannerch Brynamora 07:06 17:14
Blaenannerch Ffordd Lwyncoed 07:07 17:16
Blaenporth St David's Church 07:08 17:18
Blaenporth Primary School 07:08 17:18
Tan-y-groes Gogerddan Arms 17:19
Parc-llyn Felinwynt Turn 08:45 09:13 11:13 13:13 15:20
Parc-llyn Hillfield Place 08:47 09:15 11:15 13:15 15:22
Tan-y-groes Gogerddan Arms 07:09
Aberporth Banc y Dyffryn 07:17
Aberporth Square 07:19 08:59 09:20 11:20 13:20 15:38
Aberporth Banc y Dyffryn 13:21
Tan-y-groes Chapel 09:32 11:32 13:32
Tan-y-groes Gogerddan Arms 09:33 11:33 13:33
Beulah 09:38 11:38 13:38

Beulah - Cardigan

Tan-y-groes Gogerddan Arms 07:09 17:20
Beulah 09:58 11:58 13:58
Tan-y-groes Gogerddan Arms 10:03 12:03 14:03
Tan-y-groes Chapel 10:04 12:04 14:04
Aberporth Banc y Dyffryn 12:14 14:14
Aberporth Square 07:19 09:00 10:15 12:15 14:15 15:40 17:26
Aberporth Rhiw y Plas Chapel 07:19 09:00 12:15 14:15 15:40 17:26
Aberporth St Cynwyl's Church 07:20 09:01 12:16 14:16 15:41 17:27
Parc-llyn Dera 07:23 09:04 10:19 12:19 14:19 15:44 17:30
Parc-llyn Hillfield Place 07:24 09:05 10:20 12:20 14:20 15:45 17:31
Parc-llyn Felinwynt Turn 07:25 09:06 10:20 12:21 14:21 15:46 17:32
Tremain 07:28 09:09 12:24 14:24 15:49 17:35
Penparc Farm 07:31 09:12 12:27 14:27 15:52 17:38
Penparc Heol-y-felin 07:31 09:12 12:27 14:27
Y Ferwig Primary School 10:30
Penparc Dolwerdd 07:32 09:13 12:28 14:28
Gwbert on Sea Cliff Hotel Entrance (entrance) 10:34
Gwbert on Sea Parch Car Park 10:36
Penparc Y Ffordd Fawr 07:32 09:13 12:28 14:28 15:52 17:38
Caemorgan Ael y Bryn 07:35 09:16 12:32 14:32 15:55 17:40
Cardigan Tesco 09:18 12:34 14:34 17:42
Cardigan Rugby Ground 10:42
Cardigan Feidr Henffordd 09:18 12:34 14:34 15:56 17:42
Cardigan Rugby Ground 09:19 12:35 14:35 15:57 17:43
Cardigan Feidr Henffordd 10:42
Cardigan Tesco 10:43
Cardigan Finch Square (Stop C) 07:40 09:22 10:48 12:38 14:38 15:59 17:46

More information

Richards Bros