bustimes.org

6 - Mold - Pantymwyn

A bus service operated by Townlynx

Pantymwyn - Mold

Mold - Pantymwyn

Mold Bus Station (Stand 2) 09:30 then hourly until 14:30 16:35 17:35
Mold Town Hall 09:31 14:31 16:36 17:36
Mold Maes y March 09:33 14:33 16:38 17:38
Pwll-Glas Parkfields Church 09:34 14:34 16:39 17:39
Pwll-Glas Elm Drive Shops 09:34 14:34 16:39 17:39
Mold Queen's Park Bottom 09:36 14:36 16:41 17:41
Mold Ddol Awel 09:38 14:38 16:43 17:43
Mold Tan-y-graig 09:39 14:39 16:44 17:44
Mold Hafod Park West 09:39 14:39 16:44 17:44
Mold Hafod Park East 09:40 14:40 16:45 17:45
Mold Woodland Rise 09:40 14:40 16:45 17:45
Gwernymynydd Heol y wern 09:43 14:43 16:48 17:48
Gwernymynydd Hafod-y-Wern 09:43 14:43 16:48 17:48
Gwernymynydd Rainbow Garage 09:44 14:44 16:49 17:49
Cadole Bryntirion Villas 09:44 14:44 16:49 17:49
Cadole Corner 09:46 14:46 16:51 17:51
Gwernaffield-y-Waun The Nook 09:47 14:47 16:52 17:52
Gwernaffield-y-Waun Hand Inn 09:48 14:48 16:53 17:53
Gwernaffield-y-Waun Hand Inn 09:49 14:49 16:54 17:54
Gwernaffield-y-Waun The Links 09:49 14:49 16:54 17:54
Pantymwyn Mold Golf Club 09:50 14:50 16:55 17:55
Pantymwyn Fron Deg 09:50 14:50 16:55 17:55
Pantymwyn Village Hall 09:51 14:51 16:56 17:56
Pantymwyn Terminus 09:52 14:52 16:57 17:57

Similar services

More information