Bus Times

60 - Nefyn - Llanbedrog

A bus service operated by O Ddrws i Ddrws

Llanbedrog - Nefyn

Llanbedrog Glyn y Weddw 08:50 10:50 13:50 15:50
Llanbedrog Glyn Garth Hotel 08:50 10:50 13:50 15:50
Llanbedrog Glynllifon 08:51 10:51 13:51 15:51
Llanbedrog Mynydd 08:52 10:52 13:52 15:52
Tan-y-mynydd Haulfryn 08:54 10:54 13:54 15:54
Tan-y-mynydd Warren 08:55 10:55 13:55 15:55
Abersoch Ffarm Fach 08:57 10:57 13:57 15:57
Abersoch Ty Gwyn 08:58 10:58 13:58 15:58
Abersoch Lon Pont Morgan 08:58 10:58 13:58 15:58
Abersoch Stryd Fawr 09:00 11:00 14:00 16:00
Abersoch Egryn 09:00 11:00 14:00 16:00
Abersoch Llwyn Onn 09:00 11:00 14:00 16:00
Abersoch Pengwern 09:01 11:01 14:01 16:01
Sarn Bach 09:02 11:02 14:02 16:02
Ysgol Sarn Bach 09:02 11:02 14:02 16:02
Llanengan Bwlch Farm 09:05 11:05 14:05 16:05
Llanengan Canolfan 09:08 11:08 14:08 16:08
Llangian Capel Smyrna 09:13 11:13 14:13 16:13
Botwnnog Saith Bont 09:17 11:17 14:17 16:17
Plas yn Rhiw 09:21 11:21 14:21 16:21
Rhiw Crossroads 09:23 11:23 14:23 16:23
Rhiw Ty'n-lon-fach 09:25 11:25 14:25 16:25
Penycaerau Llysgwilym 09:27 11:27 14:27 16:27
Aberdaron Post Office 09:33 11:33 14:33 16:33
Aberdaron Post Office 10:00 12:00 15:00 17:00
Rhydlios Whistling Sands 10:06 12:06 15:06 17:06
Rhydlios Capel 10:08 12:08 15:08 17:08
Pen-y-groeslon Fantol 10:11 12:11 15:11 17:11
Pant Pen y Groeslon 10:12 12:12 15:12 17:12
Llangwnnadl Cae'n y Cefn 10:14 12:14 15:14 17:14
Llangwnnadl Plas Farm 10:15 12:15 15:15 17:15
Penllech Turn 10:18 12:18 15:18 17:18
Tudweiliog Swyddfa'r Post Office 10:22 12:22 15:22 17:22
Tudweiliog Camping Site 10:22 12:22 15:22 17:22
Rhos-Y-Llan Hirdre Fawr Farm 10:24 12:24 15:24 17:24
Groesffordd Sgwar/Square 10:27 12:27 15:27 17:27
Groesffordd War Memorial 10:28 12:28 15:28 17:28
Groesffordd Ship Inn 10:28 12:28 15:28 17:28
Edern Terfynfa 10:29 12:29 15:29 17:29
Morfa Nefyn Linksway Hotel 10:30 12:30 15:30 17:30
Morfa Nefyn Ty'n y Mor 10:30 12:30 15:30 17:30
Morfa Nefyn Groeslon 10:30 12:30 15:30 17:30
Morfa Nefyn Erw Goch 10:30 12:30 15:30 17:30
Nefyn Ty'n Pwll 10:31 12:31 15:31 17:31
Nefyn Glan y Pwll 10:31 12:31 15:31 17:31
Nefyn War Memorial 10:31 12:31 15:31 17:31
Nefyn Eglwys 10:31 12:31 15:31 17:31
Nefyn Stryd Fawr 10:32 12:32 15:32 17:32

Nefyn - Llanbedrog

Nefyn Stryd Fawr 09:00 11:00 14:00 16:00
Nefyn Eglwys 09:00 11:00 14:00 16:00
Nefyn War Memorial 09:00 11:00 14:00 16:00
Nefyn Glan y Pwll 09:00 11:00 14:00 16:00
Nefyn Ty'n Pwll 09:01 11:01 14:01 16:01
Morfa Nefyn Erw Goch 09:01 11:01 14:01 16:01
Morfa Nefyn Groeslon 09:02 11:02 14:02 16:02
Morfa Nefyn Ty'n y Mor 09:02 11:02 14:02 16:02
Morfa Nefyn Rhos Birdin 09:03 11:03 14:03 16:03
Edern Terfynfa 09:03 11:03 14:03 16:03
Edern Ship Inn 09:04 11:04 14:04 16:04
Groesffordd War Memorial 09:04 11:04 14:04 16:04
Groesffordd Square 09:04 11:04 14:04 16:04
Rhos-Y-Llan Hirdre Fawr Farm 09:07 11:07 14:07 16:07
Tudweiliog Camping Site 09:08 11:08 14:08 16:08
Tudweiliog Swyddfa'r Bost 09:09 11:09 14:09 16:09
Penllech Turn 09:12 11:12 14:12 16:12
Llangwnnadl Plas Farm 09:15 11:15 14:15 16:15
Llangwnnadl Cae'n y Cefn 09:16 11:16 14:16 16:16
Pant Pen y Groeslon 09:18 11:18 14:18 16:18
Pen-y-groeslon Fantol 09:19 11:19 14:19 16:19
Rhydlios Capel 09:22 11:22 14:22 16:22
Rhydlios Whistling Sands 09:25 11:25 14:25 16:25
Aberdaron Swyddfa'r Post Office 09:36 11:36 14:36 16:36
Aberdaron Swyddfa'r Post Office 10:00 12:00 15:00 17:00
Penycaerau Llysgwilym 10:05 12:05 15:05 17:05
Rhiw Ty'n-lon-fach 10:07 12:07 15:07 17:07
Rhiw Crossroads 10:10 12:10 15:10 17:10
Plas yn Rhiw 10:11 12:11 15:11 17:11
Rhiw Hell's Mouth 10:13 12:13 15:13 17:13
Botwnnog Saith Bont 10:15 12:15 15:15 17:15
Llangian Capel Smyrna 10:19 12:19 15:19 17:19
Llanengan Canolfan 10:25 12:25 15:25 17:25
Llanengan Bwlch Farm 10:27 12:27 15:27 17:27
Sarn-bach Sarn Fawr 10:31 12:31 15:31 17:31
Abersoch Pengwern 10:31 12:31 15:31 17:31
Abersoch Llwyn Onn 10:32 12:32 15:32 17:32
Abersoch Egryn 10:32 12:32 15:32 17:32
Abersoch Village Hall 10:33 12:33 15:33 17:33
Abersoch Lon Pont Morgan 10:34 12:34 15:34 17:34
Abersoch Ty Gwyn 10:34 12:34 15:34 17:34
Abersoch Ffarm Fach 10:35 12:35 15:35 17:35
Tan-y-mynydd Warren 10:37 12:37 15:37 17:37
Tan-y-mynydd Haulfryn 10:37 12:37 15:37 17:37
Tan-y-mynydd Abersoch Garden Centre 10:38 12:38 15:38 17:38
Llanbedrog Mynydd 10:39 12:39 15:39 17:39
Llanbedrog Glynllifon 10:40 12:40 15:40 17:40
Llanbedrog Glyn Garth Hotel 10:41 12:41 15:41 17:41
Llanbedrog Glyn y Weddw 10:42 12:42 15:42 17:42

More information