bustimes.org

607 - Crediton Town Service Circular

A bus service operated by Dartline Coaches

Crediton Green (E-bound) 10:05 11:05 12:05 13:05
Crediton opp Tesco Metro (Stop B) 10:06 11:06 12:06 13:06
Crediton Memorial (SE-bound) 10:07 11:07 12:07 13:07
Crediton Snooker Hall (E-bound) 10:09 11:09 12:09 13:09
Crediton Morrisons (N-bound) 10:11 11:11 12:11 13:11
Crediton The Crown (S-bound) 10:13 11:13 12:13 13:13
Crediton Barnfield School (NE-bound) 10:15 11:15 12:15 13:15
Crediton Shop (SE-bound) 10:15 11:15 12:15 13:15
Crediton Spruce Park (SE-bound) 10:16 12:16 13:16
Crediton Butt Parks (NW-bound) 10:17 12:17 13:17
Crediton Winswood (E-bound) 10:17 12:17 13:17
Crediton The Crown (N-bound) 10:18 12:18 13:18
Crediton Morrisons (N-bound) 10:20 12:20 13:20
Crediton Parish Church (W-bound) 10:22 12:22 13:22
Crediton Union Terrace (W-bound) 10:23 11:18 12:23 13:23
Crediton Lloyds Bank (W-bound) 10:25 11:20 12:25 13:25
Crediton Greenway (W-bound) 10:27 12:27 13:27
Crediton Threshers (W-bound) 10:29 12:29 13:29
Crediton Tuckers Meadow (SE-bound) 10:31 12:31 13:31
Crediton Westernlea (opp 94) 10:31 12:31 13:31
Crediton Westernlea (opp 47) 10:31 12:31 13:31
Crediton Westernlea (N-bound) 10:31 12:31 13:31
Crediton Tuckers Close (E-bound) 10:31 12:31 13:31
Crediton Threshers (E-bound) 10:32 12:32 13:32
Crediton Hospital Gates (W-bound) 10:33 12:33 13:33
Crediton Alexandra Way (E-bound) 10:33 12:33 13:33
Crediton Alexandra Close (E-bound) 10:34 12:34 13:34
Crediton Churchill Drive (E-bound) 10:35 12:35 13:35
Crediton Library (E-bound) 10:40 12:40 13:40
Crediton Clifford Gardens (SE-bound) 10:40 12:40 13:40
Crediton Pounds Hill (S-bound) 10:41 12:41 13:41
Crediton Longmeadows (E-bound) 10:42 12:42 13:42
Crediton Blagdon (E-bound) 10:43 12:43 13:43
Crediton Old Tiverton Road (NE-bound) 10:44 12:44 13:44
Crediton Willow Walk (NW-bound) 10:47 12:47 13:47
Crediton Bramble Lane (SW-bound) 10:47 12:47
Crediton Morrisons (N-bound) 10:50 12:50 13:50
Crediton The Crown (S-bound) 10:51 12:51
Crediton Station Cross (SE-bound) 10:52 12:52
Fordton Railway Station (SE-bound) 10:53 12:53
Fordton, nr Behind Tesco 10:55 12:55
Crediton, opp Wellparks Farm 10:55 12:55
Crediton Station Cross (NW-bound) 10:56 12:56
Crediton The Crown (N-bound) 10:57 12:57
Crediton Parish Church (W-bound) 10:57 12:57 13:52
Crediton Union Terrace (W-bound) 10:58 12:58 13:53
Crediton Lloyds Bank (W-bound) 10:59 12:59 13:55

More information

Dartline Coaches