Bus Times

62 - Bangor - Cemaes

A bus service operated by Arriva Wales

Cemaes - Bangor

Cemaes Bay Post Office 07:16 08:30 19:06 20:33 22:10
Cemaes Bay Gadlys Hotel Turn 07:17 08:31 19:07 20:34 22:11
Llanbadrig Betws Council Houses 07:19 08:33 19:09 20:36 22:13
Bull Bay Lon Tarw 07:25 08:38 19:14 20:41 22:18
Amlwch Recreation Grounds 06:25 07:30 07:35 08:43 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 19:19 20:46 22:23
Amlwch Port Penycefn 06:26 07:31 07:36 08:44 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 19:20 22:24
Amlwch Industrial Estate 06:27 07:32 07:37 08:45 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 19:21 22:25
Pentrefelin Sports Centre 06:29 07:34 07:39 08:47 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 19:23 22:27
Cerrig-man Shop 06:32 07:37 07:42 08:50 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 19:25 22:29
Cerrig-man Croesau-gwynion 06:32 07:38 07:43 08:50 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 19:25 22:29
Penysarn War Memorial 06:33 07:39 07:44 08:51 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 19:26 22:30
Penysarn Bron yr Aur 06:34 07:40 07:45 08:52 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 19:27 22:31
Penysarn Dinorben Terrace 06:34 07:40 07:45 08:52 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 19:27 22:31
Penysarn Y Bedol 06:34 07:40 07:45 08:52 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 19:27 22:31
Gadfa Crossroads 06:34 07:40 07:45 08:52 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 19:27 22:31
Llaneuddog Llys Dulas Turn 06:37 07:43 07:48 08:55 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 19:29 22:33
City Dulas Pont Dulas 06:38 07:44 07:49 08:56 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 19:30 22:34
Brynrefail Capel 06:39 07:46 07:51 08:58 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 19:32 22:36
Rhos Lligwy Fron Lligwy Caravan Park 06:40 07:46 07:51 08:58 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 19:32 22:36
Rhos Lligwy Pont Lligwy Caravan Park 06:41 07:47 07:52 08:59 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 19:33 22:37
Llanallgo Capel Paradwys 06:43 07:50 07:55 09:02 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 19:35 22:39
Moelfre Nant Bychan Estate 06:44 07:51 07:56 09:03 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 19:36 22:40
Moelfre Bus Station 06:45 07:52 07:57 09:04 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 19:37 22:41
Moelfre Nant Bychan Estate 06:46 07:53 07:58 09:05 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 19:38 22:42
Llanallgo Capel Paradwys 06:47 07:54 07:59 09:06 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 19:39 22:43
Llanallgo Capel Paradwys 06:47 07:54 07:59 09:06 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 19:39 22:43
Marianglas Marian-glas Turn 06:48 07:55 08:00 09:07 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 19:40 22:44
Benllech Ty-Newydd 06:49 07:56 08:01 09:08 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 19:41 22:45
Benllech Fair Acre 06:49 07:56 08:01 09:08 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 19:41 22:45
Benllech Y Bont 06:49 07:56 08:01 09:08 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 19:41 22:45
Benllech Refail Newydd 06:50 07:57 08:02 09:09 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 19:42 22:46
Benllech War Memorial 06:50 07:57 08:02 09:09 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 19:42 22:46
Benllech Health Centre 06:51 07:58 08:03 09:10 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 19:43 22:47
Benllech Breeze Hill 06:51 07:58 08:03 09:10 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 19:43 22:47
Benllech Parc Bach 06:52 07:59 08:04 09:11 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 19:44 22:48
Red Wharf Bay Saron 06:54 08:01 08:06 09:13 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 16:44 17:14 19:46 22:50
Red Wharf Bay Llain Delyn 06:55 08:02 08:07 09:14 09:44 10:15 10:44 11:15 11:44 12:15 12:44 13:15 13:44 14:15 14:44 15:15 15:44 16:15 16:45 17:15 17:44 18:14 19:47 22:51
Red Wharf Bay Croesfryn 06:55 08:03 08:08 09:15 09:44 10:15 10:44 11:15 11:44 12:15 12:44 13:15 13:44 14:15 14:44 15:15 15:44 16:15 16:45 17:15 17:44 18:14 19:47 22:51
Pentraeth Penrallt 06:57 08:05 08:10 09:17 09:46 10:17 10:46 11:17 11:46 12:17 12:46 13:17 13:46 14:17 14:46 15:17 15:46 16:17 16:47 17:17 17:46 18:16 19:49 22:53
Pentraeth Industrial Estate 06:58 08:06 08:11 09:18 09:47 10:18 10:47 11:18 11:47 12:18 12:47 13:18 13:47 14:18 14:47 15:18 15:47 16:18 16:48 17:18 17:47 18:17 19:50 22:54
Pentraeth Post Office 06:59 08:07 08:12 09:19 09:48 10:19 10:48 11:19 11:48 12:19 12:48 13:19 13:48 14:19 14:48 15:19 15:48 16:19 16:49 17:19 17:48 18:18 19:51 22:55
Rhos Cefn Hir Rhoscefnir Turn 07:00 08:08 08:13 09:20 09:49 10:20 10:49 11:20 11:49 12:20 12:49 13:20 13:49 14:20 14:49 15:20 15:49 16:20 16:50 17:20 17:49 18:19 19:52 22:56
Pen-y-garnedd Garnedd Wen 07:01 08:10 08:15 09:22 09:51 10:22 10:51 11:22 11:51 12:22 12:51 13:22 13:51 14:22 14:51 15:22 15:51 16:22 16:52 17:22 17:51 18:21 19:53 22:57
Llansadwrn Turn 07:04 08:13 08:18 09:24 09:53 10:24 10:53 11:24 11:53 12:24 12:53 13:24 13:53 14:24 14:53 15:24 15:53 16:24 16:54 17:24 17:53 18:23 19:56 23:00
Menai Bridge Felin Engan 07:05 08:14 08:19 09:26 09:55 10:26 10:55 11:26 11:55 12:26 12:55 13:26 13:55 14:26 14:55 15:26 15:55 16:26 16:56 17:26 17:55 18:25 19:57 23:01
Menai Bridge Fron Farm 07:07 08:16 08:21 09:27 09:56 10:27 10:56 11:27 11:56 12:27 12:56 13:27 13:56 14:27 14:56 15:27 15:56 16:27 16:57 17:27 17:56 18:26 19:58 23:02
Menai Bridge Ysgol David Hughes 08:17 09:28 19:59 23:03
Menai Bridge Glyn Estate 07:07 08:17 08:22 09:28 09:57 10:28 10:57 11:28 11:57 12:28 12:57 13:28 13:57 14:28 14:57 15:28 15:57 16:28 16:58 17:28 17:57 18:27 19:59 23:03
Menai Bridge, opp Wood Street 07:09 08:19 08:24 09:30 09:59 10:30 10:59 11:30 11:59 12:30 12:59 13:30 13:59 14:30 14:59 15:30 15:59 16:30 17:00 17:30 17:59 18:29 20:01 23:05
Menai Bridge Menai Suspension Bridge 07:09 08:20 08:25 09:31 10:00 10:31 11:00 11:31 12:00 12:31 13:00 13:31 14:00 14:31 15:00 15:31 16:00 16:31 17:01 17:31 18:00 18:30 20:02 23:06
Bangor Antelope Inn 07:10 08:21 08:26 09:32 10:01 10:32 11:01 11:32 12:01 12:32 13:01 13:32 14:01 14:32 15:01 15:32 16:01 16:32 17:02 17:32 18:01 18:31 20:03 23:07
Bangor Coleg Normal 07:12 08:23 08:28 09:33 10:02 10:33 11:02 11:33 12:02 12:33 13:02 13:33 14:02 14:33 15:02 15:33 16:02 16:33 17:03 17:33 18:02 18:32 20:04 23:08
Upper Bangor Look Out 07:14 08:25 08:30 09:35 10:04 10:35 11:04 11:35 12:04 12:35 13:04 13:35 14:04 14:35 15:04 15:35 16:04 16:35 17:05 17:35 18:04 18:34 20:06 23:10
Upper Bangor Belle Vue Hotel 07:14 08:26 08:30 09:36 10:05 10:36 11:05 11:36 12:05 12:36 13:05 13:36 14:05 14:36 15:05 15:36 16:05 16:36 17:06 17:36 18:05 18:35 20:07 23:11
Upper Bangor Llys Tryfan 08:32
Upper Bangor Canolfan Hamdden 08:34
Upper Bangor Llys Tryfan 08:34
Bangor Morrisons 07:15 08:26 08:35 09:37 10:06 10:37 11:06 11:37 12:06 12:37 13:06 13:37 14:06 14:37 15:06 15:37 16:06 16:37 17:07 17:37 18:06 18:36 20:08 23:12
Bangor Railway Station (Stop J) 07:16 08:27 08:36 09:37 10:06 10:37 11:06 11:37 12:06 12:37 13:06 13:37 14:06 14:37 15:06 15:37 16:06 16:37 17:07 17:37 18:06 18:36 20:08 23:12
Bangor Ffordd Deiniol 07:16 08:27 08:37 09:38 10:07 10:38 11:07 11:38 12:07 12:38 13:07 13:38 14:07 14:38 15:07 15:38 16:07 16:38 17:08 17:38 18:07 18:37 20:09 23:13
Bangor Bus Station (Stand D) 07:18 08:30 08:39 09:40 10:09 10:40 11:09 11:40 12:09 12:40 13:09 13:40 14:09 14:40 15:09 15:40 16:09 16:40 17:10 17:40 18:09 18:39 20:11 23:15

Bangor - Cemaes

Upper Bangor Leisure Centre 16:25
Bangor Bus Station (Stand D) 07:25 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 18:00 19:30 21:05 23:20
Upper Bangor Canolfan Hamdden 16:25
Upper Bangor Llys Tryfan 16:26
Bangor Ffordd Deiniol 07:26 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 18:01 19:31 21:06 23:21
Bangor Farrar Street 07:26 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 18:01 19:31 21:06 23:21
Bangor Railway Station (Stop H) 07:27 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 18:03 19:33 21:08 23:23
Bangor Morrisons 07:28 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 18:03 19:33 21:08 23:23
Upper Bangor Bangor Uchaf 07:28 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:20 15:50 16:20 16:27 16:50 17:20 18:04 19:34 21:09 23:24
Upper Bangor Look Out 07:29 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:21 15:51 16:21 16:28 16:51 17:21 18:05 19:35 21:10 23:25
Bangor Coleg Normal 07:31 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:24 15:54 16:24 16:29 16:54 17:24 18:07 19:37 21:12 23:27
Bangor Antelope Inn 07:32 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:26 15:56 16:26 16:31 16:56 17:26 18:09 19:39 21:14 23:29
Menai Bridge Carreg y Borth 07:34 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:29 15:59 16:29 16:32 16:59 17:29 18:11 19:41 21:16 23:31
Menai Bridge Bus Station 07:35 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:30 16:00 16:30 16:33 17:00 17:30 18:12 19:42 21:17 23:32
Menai Bridge Glyn Estate 07:36 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:31 16:01 16:31 16:34 17:01 17:31 18:13 19:43 21:18 23:33
Menai Bridge Fron Farm 07:36 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:31 16:01 16:31 16:34 17:01 17:31 18:13 19:43 21:18 23:33
Menai Bridge Felin Engan 07:38 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:33 16:03 16:33 16:36 17:03 17:33 18:15 19:45 21:20 23:35
Llansadwrn Turn 07:40 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:35 16:05 16:35 16:38 17:05 17:35 18:17 19:47 21:22 23:37
Pen-y-garnedd Garnedd Wen 07:42 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:37 16:07 16:37 16:40 17:07 17:37 18:19 19:49 21:24 23:39
Rhos Cefn Hir Rhoscefnir Turn 07:43 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:38 16:08 16:38 16:41 17:08 17:38 18:20 19:50 21:25 23:40
Pentraeth Post Office 07:45 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:40 16:10 16:40 16:43 17:10 17:40 18:22 19:52 21:27 23:42
Pentraeth Industrial Estate 07:45 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:40 16:10 16:40 16:43 17:10 17:40 18:22 19:52 21:27 23:42
Pentraeth Penrallt 07:46 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:41 16:11 16:41 16:44 17:11 17:41 18:23 19:53 21:28 23:43
Red Wharf Bay Croesfryn 07:48 08:40 09:11 09:40 10:11 10:40 11:11 11:40 12:11 12:40 13:11 13:40 14:11 14:40 15:11 15:43 16:13 16:43 16:46 17:12 17:43 18:25 19:54 21:30 23:45
Red Wharf Bay Llain Delyn 07:48 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:43 16:13 16:43 16:46 17:13 17:43 18:25 19:54 21:30 23:45
Red Wharf Bay Saron 07:49 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 15:44 16:14 16:44 16:47 17:44 18:26 23:46
Benllech Parc Bach 07:51 08:43 09:14 09:43 10:14 10:43 11:14 11:43 12:14 12:43 13:14 13:43 14:14 14:43 15:14 15:46 16:16 16:46 16:49 17:15 17:46 18:28 19:56 21:33 23:48
Benllech Nautilus 07:51 08:43 09:14 09:43 10:14 10:43 11:14 11:43 12:14 12:43 13:14 13:43 14:14 14:43 15:14 15:46 16:16 16:46 16:49 17:15 17:46 18:28 19:56 21:33 23:48
Benllech Breeze Hill Hotel 07:52 08:44 09:15 09:44 10:15 10:44 11:15 11:44 12:15 12:44 13:15 13:44 14:15 14:44 15:15 15:47 16:17 16:47 16:50 17:16 17:47 18:29 19:57 21:34 23:49
Benllech Health Centre 07:52 08:44 09:15 09:44 10:15 10:44 11:15 11:44 12:15 12:44 13:15 13:44 14:15 14:44 15:15 15:47 16:17 16:47 16:50 17:16 17:47 18:29 19:57 21:34 23:49
Benllech War Memorial 07:52 08:44 09:15 09:44 10:15 10:44 11:15 11:44 12:15 12:44 13:15 13:44 14:15 14:44 15:15 15:47 16:17 16:47 16:50 17:16 17:47 18:29 19:57 21:34 23:49
Benllech Rhostrefor Hotel 07:53 08:45 09:16 09:45 10:16 10:45 11:16 11:45 12:16 12:45 13:16 13:45 14:16 14:45 15:16 15:48 16:18 16:48 16:51 17:17 17:48 18:30 19:58 21:35 23:50
Benllech Refail Newydd 07:53 08:45 09:16 09:45 10:16 10:45 11:16 11:45 12:16 12:45 13:16 13:45 14:16 14:45 15:16 15:48 16:18 16:48 16:51 17:17 17:48 18:30 19:58 21:35 23:50
Benllech Y Bont 07:53 08:45 09:16 09:45 10:16 10:45 11:16 11:45 12:16 12:45 13:16 13:45 14:16 14:45 15:16 15:48 16:18 16:48 16:51 17:17 17:48 18:30 19:58 21:35 23:50
Benllech Fair Acre 07:54 08:46 09:17 09:46 10:17 10:46 11:17 11:46 12:17 12:46 13:17 13:46 14:17 14:46 15:17 15:49 16:19 16:49 16:52 17:18 17:49 18:31 19:59 21:36 23:51
Benllech Ty-Newydd 07:54 08:46 09:17 09:46 10:17 10:46 11:17 11:46 12:17 12:46 13:17 13:46 14:17 14:46 15:17 15:49 16:19 16:49 16:52 17:18 17:49 18:31 19:59 21:36 23:51
Marianglas Marian-glas Turn 07:56 08:48 09:19 09:48 10:19 10:48 11:19 11:48 12:19 12:48 13:19 13:48 14:19 14:48 15:19 15:51 16:21 16:51 16:54 17:20 17:51 18:33 20:01 21:38 23:53
Llanallgo Capel Paradwys 07:57 08:49 09:20 09:49 10:20 10:49 11:20 11:49 12:20 12:49 13:20 13:49 14:20 14:49 15:20 15:52 16:22 16:52 16:55 17:21 17:52 18:34 20:02 21:39 23:54
Moelfre Nant Bychan Estate 07:58 08:50 09:21 09:50 10:21 10:50 11:21 11:50 12:21 12:50 13:21 13:50 14:21 14:50 15:21 15:53 16:23 16:53 16:56 17:22 17:53 18:35 20:03 21:40 23:55
Moelfre Bus Station 07:59 08:51 09:22 09:51 10:22 10:51 11:22 11:51 12:22 12:51 13:22 13:51 14:22 14:51 15:22 15:54 16:24 16:54 16:57 17:23 17:54 18:36 20:04 21:41 23:56
Moelfre Nant Bychan Estate 08:00 08:52 09:23 09:52 10:23 10:52 11:23 11:52 12:23 12:52 13:23 13:52 14:23 14:52 15:23 15:55 16:25 16:55 16:58 17:24 17:55 18:37 20:05 21:42 23:57
Llanallgo Capel Paradwys 08:01 08:53 09:24 09:53 10:24 10:53 11:24 11:53 12:24 12:53 13:24 13:53 14:24 14:53 15:24 15:56 16:26 16:56 16:59 17:25 17:56 18:38 20:06 21:43 23:58
Rhos Lligwy Pont Lligwy Caravan Park 08:03 08:55 09:26 09:55 10:26 10:55 11:26 11:55 12:26 12:55 13:26 13:55 14:26 14:55 15:26 15:58 16:28 16:58 17:01 17:27 17:58 18:40 20:08 21:45 00:00
Rhos Lligwy Fron Lligwy Caravan Park 08:03 08:56 09:27 09:56 10:27 10:56 11:27 11:56 12:27 12:56 13:27 13:56 14:27 14:56 15:27 15:59 16:29 16:58 17:01 17:27 17:58 18:40 20:08 21:45 00:00
Brynrefail Capel 08:04 08:57 09:28 09:57 10:28 10:57 11:28 11:57 12:28 12:57 13:28 13:57 14:28 14:57 15:28 16:00 16:30 16:59 17:02 17:28 17:59 18:41 20:09 21:46 00:01
City Dulas Pont Dulas 08:05 08:58 09:29 09:58 10:29 10:58 11:29 11:58 12:29 12:58 13:29 13:58 14:29 14:58 15:29 16:01 16:31 17:00 17:03 17:29 18:00 18:42 20:10 21:47 00:02
Llaneuddog Llys Dulas Turn 08:06 08:59 09:30 09:59 10:30 10:59 11:30 11:59 12:30 12:59 13:30 13:59 14:30 14:59 15:30 16:02 16:32 17:01 17:04 17:30 18:01 18:43 20:11 21:48 00:03
Gadfa Crossroads 08:08 09:01 09:32 10:01 10:32 11:01 11:32 12:01 12:32 13:01 13:32 14:01 14:32 15:01 15:32 16:04 16:34 17:03 17:06 17:32 18:03 18:45 20:13 21:50 00:05
Penysarn Y Bedol 08:08 09:01 09:32 10:01 10:32 11:01 11:32 12:01 12:32 13:01 13:32 14:01 14:32 15:01 15:32 16:04 16:34 17:03 17:06 17:32 18:03 18:45 20:13 21:50 00:05
Penysarn Dinorben Terrace 08:08 09:01 09:32 10:01 10:32 11:01 11:32 12:01 12:32 13:01 13:32 14:01 14:32 15:01 15:32 16:04 16:34 17:03 17:06 17:32 18:03 18:45 20:13 21:50 00:05
Penysarn Bron yr Aur 08:09 09:02 09:33 10:02 10:33 11:02 11:33 12:02 12:33 13:02 13:33 14:02 14:33 15:02 15:33 16:05 16:35 17:04 17:07 17:33 18:04 18:46 20:14 21:51 00:06
Penysarn War Memorial 08:09 09:02 09:33 10:02 10:33 11:02 11:33 12:02 12:33 13:02 13:33 14:02 14:33 15:02 15:33 16:05 16:35 17:04 17:07 17:33 18:04 18:46 20:14 21:51 00:06
Cerrig-man Croesau-gwynion 08:10 09:03 09:34 10:03 10:34 11:03 11:34 12:03 12:34 13:03 13:34 14:03 14:34 15:03 15:34 16:06 16:36 17:05 17:08 17:34 18:05 18:47 20:15 21:52 00:07
Cerrig-man Shop 08:10 09:04 09:35 10:04 10:35 11:04 11:35 12:04 12:35 13:04 13:35 14:04 14:35 15:04 15:35 16:07 16:37 17:05 17:08 17:34 18:05 18:47 20:15 21:52 00:07
Pentrefelin Sports Centre 08:14 09:08 09:39 10:08 10:39 11:08 11:39 12:08 12:39 13:08 13:39 14:08 14:39 15:08 15:39 16:11 16:41 17:09 17:38 18:09 18:51 20:19 21:56 00:11
Amlwch Industrial Estate 08:14 09:08 09:39 10:08 10:39 11:08 11:39 12:08 12:39 13:08 13:39 14:08 14:39 15:08 15:39 16:11 16:41 17:09 17:38 18:09 18:51 20:19 21:56 00:11
Amlwch Recreation Grounds 07:04 08:16 09:10 09:41 10:10 10:41 11:10 11:41 12:10 12:41 13:10 13:41 14:10 14:41 15:10 15:41 16:13 16:43 17:11 17:12 17:40 18:11 18:53 20:21 21:58 00:13
Amlwch Port Penycefn 07:04 08:16 18:53 20:21 21:58
Bull Bay Lon Tarw 07:08 08:20 18:57 20:25 22:02
Llanbadrig Betws Council Houses 07:12 08:24 19:01 20:29 22:06
Cemaes Bay Gadlys Hotel Turn 07:14 08:26 19:03 20:31 22:08
Cemaes Bay Cemaes Surgery 07:15 08:27 19:04
Cemaes Bay Post Office 07:16 08:28 19:05 20:33 22:10

Cash or 💳 contactless payment accepted

More information

Arriva Wales