Bus Times

621 - Llandysul - Pencader

A bus service operated by Richards Bros

Llandysul - Pencader

Pencader - Llandysul

Pencader, before War Memorial 14:43 16:43 17:43
Pencader, o/s Twelly Garage 14:43 16:43 17:43
Llanfihangel-ar-arth (nr) 14:48 16:48 17:48
Llanfihangel-ar-Arth, opp Heol Mafon 14:48 16:48 17:48
Llanfihangel-ar-Arth, opp Mackwith Castle 14:50 16:50 17:50
Penlan Turn (before) 14:51 16:51 17:51
Pont Tyweli Pontweli (o/s Garage) 14:54 16:54 17:54
Llandysul King Street (beginning) 14:56 16:56 17:56
Llandysul, after St Tysul's Church 10:50 14:58 16:58 17:58
Llandysul Ysgol Dyffryn Teifi 10:53 15:01 17:01 18:01
Llandysul, after Beeches Estate South 10:53 15:01 17:01 18:01
Llandysul Parc-yr-Ynn 10:54 15:02 17:02 18:02
Llandysul Llynyfran Surgery 10:55 15:03 17:03 18:03

More information

Richards Bros