Bus Times

68A - Llanrwst - Llanrwst

A bus service operated by Llew Jones Coaches

Llanrwst, o/s Plas-yn-dre 09:45 12:55 15:10
Llanrwst Plough Street 09:45 12:55 15:10
Llanrwst Somerfield 09:46 12:56 15:11
Llanrwst Watling Street 09:46 12:56 15:11
Llanrwst Birmingham Garage 09:46 12:56
Llanrwst Cae Person 09:47 12:57
Llanrwst Bryn Hyfryd 09:47 12:57
Llanrwst Playing Fields 09:48 12:58
Llanddoged Square 09:55 13:05
Llanrwst Railway Station 10:04 13:14
Llanrwst Watling Street 10:05 13:15

Similar services

More information

Llew Jones Coaches