Bus Times

73 - Ruthin - Ruthin

A bus service operated by Llew Jones Coaches

Ruthin, opp Tesco 11:20 13:35
Ruthin Town Hall 09:55 11:22 13:37
Ruthin War Memorial 09:56 11:23
Llanfwrog Ty'n-y-Parc Middle 09:58 11:25
Ruthin Porth-y-dre 10:00 11:27
Llanfwrog Clegir 10:00 11:27
Llanfwrog Trem-y-Foel Playground 10:02 11:29
Ruthin Glasdir 10:03 11:30
Ruthin, opp Tesco 10:05 11:32
Ruthin Town Hall 10:07 11:34

More information