Bus Times

76A - Bethesda - Bangor via Llandygai

A bus service operated by Lloyds Coaches

Bethesda - Bangor via Llandygai

Bethesda Spar 11:40 16:15
Bethesda Glanffrydlas 11:40 16:15
Braichmelyn Bodforis 11:41 16:16
Coed y Parc 11:44 16:18
Coed-y-parc Pont Galedffrwd 11:44 16:18
Mynydd Llandegai Mynydd Llandygai 11:50 15:13 16:24
Tregarth Godre'r Parc 11:57 16:30
Coed-y-parc Pont Galedffrwd 15:18
Coed y Parc 15:18
Braichmelyn Bodforis 15:20
Bethesda Glanffrydlas 15:21
Bethesda Rhes Ogwen Terrace 15:22
Tregarth Capel Siloh 12:00 16:33
Bethesda Victoria Square 15:22
Glasinfryn Felin Hen 12:02 16:35
Bethesda Londis 15:22
Glasinfryn Felin Hen 12:02 16:35
Bethesda Meifod 15:23
Bethesda Dol-goch 15:23
Tregarth Brynbella Cottage 15:24
Llandygai Llandegai Vicarage 12:05 15:31 16:38
Llandygai Llandegai Ffordd Fawr 12:05 15:31 16:38
Llandygai Llandegai Industrial Estate 12:06 15:32 16:39
Llandygai Amlosgfa 12:06 15:32 16:39
Bangor Maesgeirchen Entrance 12:07 15:33 16:40
Bangor Glan Traeth 12:07 15:33 16:40
Bangor Pen y bryn 12:08 15:34 16:41
Bangor Maes Isalaw 12:08 15:34 16:41
Bangor Jewsons 12:08 15:34 16:41
Bangor Bron Castell 12:08 15:34 16:41
Bangor Friars Terrace 12:08 15:34 16:41
Bangor Bron Derw Surgery 12:09 15:35 16:42
Hirael Nantygro 12:10 15:36 16:44
Hirael Penuel Church 12:11 15:37 16:45
Bangor Bus Station 12:15 15:40 16:50
Bangor Ffordd Deiniol 16:51
Bangor Farrar Street 16:51
Bangor Plaza (Stop P) 16:52
Bangor West End 16:52
Bangor Euston Road 16:53
Bangor Ffordd Penrhos 16:55
Bangor Penrhos 16:56
Bangor Top Coed Mawr 16:57
Coed Mawr Hafod Elfyn 16:57
Bangor Kingdom Hall 16:58
Bangor Penrhos Garnedd 16:59
Bangor Goleufryn 17:01
Bangor Ysgol y Faenol 17:02
Bangor Ty'n Eithin 17:03
Parc Menai Ffordd y Parc 17:07
Parc Menai Ffordd Gelli Morgan 17:07
Parc Menai Ffordd-y-Llyn 17:08
Capel-y-graig Llys Britannia 17:10

Bangor - Bethesda via Llandygai

More information

Lloyds Coaches