Bus Times

8 - Pwllheli - Tudweiliog

A bus service operated by Nefyn

Pwllheli - Tudweiliog

Pwllheli Bus Station (Stand A) 07:30 08:35 09:40 11:00 12:10 13:10 14:15 15:30 16:45 17:40 19:30 20:25 22:00
Pwllheli Ysbyty 07:30 08:35 09:40 11:00 12:10 13:10 14:15 15:30 16:45 17:40 19:30 20:25 22:00
Pwllheli Ala Road 07:31 08:36 09:41 11:01 12:11 13:11 14:16 15:31 16:46 17:41 19:31 20:26 22:01
Pwllheli Erwenni 07:31 08:36 09:41 11:01 12:11 13:11 14:16 15:31 16:46 17:41 19:31 20:26 22:01
Efailnewydd Swyddfa'r Bost 07:35 08:40 09:45 11:05 12:15 13:15 14:20 15:35 16:50 17:45 19:35 20:30 22:05
Efailnewydd Capel Berea 07:35 08:40 09:45 11:05 12:15 13:15 14:20 15:35 16:50 17:45 19:35 20:30 22:05
Efailnewydd Lon Llannor 07:35 08:40 09:45 11:05 12:15 13:15 14:20 15:35 16:50 17:45 19:35 20:30 22:05
Llannor Bodfel Crossroads 07:37 08:42 09:47 11:07 12:17 13:17 14:22 15:37 16:52 17:47 19:37 20:32 22:07
Boduan Lon Gefn 07:39 08:44 09:49 11:09 12:19 13:19 14:24 15:39 16:54 17:49 19:39 20:34 22:09
Boduan St Buan's Church 07:40 08:45 09:50 11:10 12:20 13:20 14:25 15:40 16:55 17:50 19:40 20:35 22:10
Boduan Tan Rallt 07:41 08:46 09:51 11:11 12:21 13:21 14:26 15:41 16:56 17:51 19:41 20:36 22:11
Nefyn Bryncynan Inn 07:43 08:48 09:53 11:13 12:23 13:23 14:28 15:43 16:58 17:53 19:43 20:38 22:13
Nefyn Bryncynan Inn 07:43 08:48 09:53 11:13 12:23 13:23 14:28 15:43 16:58 17:53 19:43 20:38 22:13
Nefyn Y Groes 07:44 08:49 09:54 11:14 12:24 13:24 14:29 15:44 16:59 17:54 19:44 20:39 22:14
Nefyn Eglwys 07:44 08:49 09:54 11:14 12:24 13:24 14:29 15:44 16:59 17:54 19:44 20:39 22:14
Nefyn War Memorial 07:45 08:50 09:55 11:15 12:25 13:25 14:30 15:45 17:00 17:55 19:45 20:40 21:30 22:15
Nefyn Glan y Pwll 07:46 08:51 09:56 11:16 12:26 13:26 14:31 15:46 17:01 17:56 19:46 20:41 21:31 22:15
Nefyn Ty'n Pwll 07:46 08:51 09:56 11:16 12:26 13:26 14:31 15:46 17:01 17:56 19:46 20:41 21:31 22:16
Morfa Nefyn Erw Goch 07:48 08:53 09:58 11:18 12:28 13:28 14:33 15:48 17:03 17:58 19:48 20:43 21:33 22:17
Morfa Nefyn Groeslon 06:50 07:50 08:55 10:00 11:20 12:30 13:30 14:35 15:50 17:05 18:00 19:50 20:45 21:35 22:18
Morfa Nefyn Ty'n y Mor 06:50 07:50 08:55 10:00 11:20 12:30 13:30 14:35 15:50 17:05 18:00 19:50 20:45 22:18
Morfa Nefyn Rhos Birdin 06:51 07:50 08:55 10:01 11:20 12:31 13:30 14:35 15:50 17:05 18:00 19:50 20:45 22:18
Edern Terfynfa 06:52 07:51 08:56 10:02 11:21 12:32 13:31 14:36 15:51 17:06 18:01 19:51 20:46 22:19
Edern Ship Inn 06:54 07:52 08:57 10:04 11:22 12:34 13:32 14:37 15:52 17:07 18:02 19:52 20:47 22:20
Groesffordd War Memorial 06:54 07:52 08:57 10:04 11:22 12:34 13:32 14:37 15:52 17:07 18:02 19:52 20:47 22:20
Groesffordd Square 06:55 07:53 08:58 10:05 11:23 12:35 13:33 14:38 15:53 17:08 18:03 19:53 20:48 22:21
Rhos-Y-Llan Hirdre Fawr Farm 06:57 07:57 09:02 11:27 13:37 14:42 15:57 18:07
Tudweiliog Camping Site 06:59 07:59 09:04 11:29 13:39 14:44 15:59 18:09
Tudweiliog Swyddfa'r Bost 07:00 08:00 09:05 11:30 13:40 14:45 16:00 18:10

Tudweiliog - Pwllheli

Tudweiliog Swyddfa'r Post Office 07:00 08:00 08:50 09:05 11:30 12:33 13:40 14:45 16:10 17:15 18:15
Tudweiliog Camping Site 07:00 08:00 08:50 09:05 11:30 12:33 13:40 14:45 16:10 17:15 18:15
Rhos-Y-Llan Hirdre Fawr Farm 07:02 08:02 08:51 09:07 11:32 12:34 13:42 14:47 16:12 17:16 18:17
Groesffordd Sgwar/Square 07:06 08:06 08:55 09:11 10:06 11:36 12:38 12:36 13:46 14:51 16:16 17:12 17:20 18:22 19:55 20:50 22:22
Groesffordd War Memorial 07:06 08:06 08:55 09:11 10:06 11:36 12:38 12:36 13:46 14:51 16:16 17:12 17:20 18:22 19:55 20:50 22:22
Groesffordd Ship Inn 07:06 08:06 08:55 09:11 10:06 11:36 12:38 12:36 13:46 14:51 16:16 17:12 17:20 18:22 19:55 20:50 22:22
Edern Terfynfa 07:08 08:08 08:57 09:13 10:08 11:38 12:39 12:38 13:48 14:53 16:18 17:13 17:22 18:23 19:57 20:51 22:23
Morfa Nefyn Linksway Hotel 07:08 08:08 08:58 09:13 10:08 11:38 12:39 12:38 13:48 14:53 16:18 17:14 17:23 18:24 19:58 20:52 22:24
Morfa Nefyn Ty'n y Mor 07:09 08:09 08:59 09:14 10:09 11:39 12:40 12:39 13:49 14:54 16:19 17:14 17:24 18:24 19:59 20:52 22:24
Morfa Nefyn Capel Moreia 12:40
Morfa Nefyn Groeslon 07:10 08:10 09:00 09:15 10:10 11:40 12:40 13:50 14:55 16:20 17:15 17:25 18:25 20:00 20:53 21:35 22:25
Morfa Nefyn Erw Goch 07:11 08:11 09:01 09:16 10:11 11:41 12:41 13:51 14:56 16:21 17:16 17:26 18:26 20:01 20:53 21:36 22:25
Nefyn Ty'n Pwll 07:13 08:13 09:03 09:18 10:13 11:43 12:43 13:53 14:58 16:23 17:18 17:28 18:28 20:03 20:54 21:38 22:26
Nefyn Glan y Pwll 07:14 08:14 09:04 09:19 10:14 11:44 12:44 13:54 14:59 16:24 17:19 17:29 18:29 20:04 20:54 21:39 22:26
Nefyn War Memorial 07:15 08:15 09:05 09:20 10:15 11:45 12:45 13:55 15:00 16:25 17:20 17:30 18:30 20:05 20:55 21:40 22:27
Nefyn Eglwys 07:15 08:15 09:05 09:20 10:15 11:45 12:45 13:55 15:00 16:25 17:20 18:30 20:05 21:40
Nefyn Bradford House 07:15 08:15 09:05 09:20 10:15 11:45 12:45 13:55 15:00 16:25 17:20 18:30 20:05 21:40
Nefyn Bryncynan Inn 07:16 08:16 09:06 09:21 10:16 11:46 12:46 13:56 15:01 16:26 17:21 18:31 20:06 21:41
Nefyn Bryncynan Inn 07:16 08:16 09:06 09:21 10:16 11:46 12:42 12:46 13:56 15:01 16:26 17:21 18:31 20:06 21:41
Boduan Tan Rallt 07:18 08:18 09:08 09:23 10:18 11:48 12:43 12:48 13:58 15:03 16:28 17:23 18:33 20:08 21:43
Boduan St Buan's Church 07:20 08:20 09:10 09:25 10:20 11:50 12:45 12:50 14:00 15:05 16:30 17:25 18:35 20:10 21:45
Boduan Lon Gefn 07:20 08:20 09:10 09:25 10:20 11:50 12:45 12:50 14:00 15:05 16:30 17:25 18:35 20:10 21:45
Llannor Bodfel Crossroads 07:22 08:22 09:12 09:27 10:22 11:52 12:47 12:52 14:02 15:07 16:32 17:27 18:37 20:12 21:47
Efailnewydd Lon Llannor 07:24 08:24 09:14 09:29 10:24 11:54 12:49 12:54 14:04 15:09 16:34 17:29 18:39 20:14 21:49
Efailnewydd Capel Berea 07:24 08:24 09:14 09:29 10:24 11:54 12:49 12:54 14:04 15:09 16:34 17:29 18:39 20:14 21:49
Efailnewydd Swyddfa'r Post Office 07:25 08:25 09:15 09:30 10:25 11:55 12:50 12:55 14:05 15:10 16:35 17:30 18:40 20:15 21:50
Pwllheli Erwenni 07:28 08:28 09:18 09:33 10:28 11:58 12:53 12:58 14:08 15:13 16:36 17:33 18:43 20:18 21:53
Pwllheli Ala Road 07:29 08:29 09:19 09:34 10:29 11:59 12:54 12:59 14:09 15:14 16:37 17:34 18:44 20:19 21:54
Pwllheli Ysbyty 07:29 08:29 09:19 09:34 10:29 11:59 12:54 12:59 14:09 15:14 16:37 17:34 18:44 20:19 21:54
Pwllheli Bus Station (Stand A) 07:30 08:30 09:20 09:35 10:30 12:00 12:55 13:00 14:10 15:15 16:38 17:35 18:45 20:20 21:55

Similar services

More information