Bus Times

8 - Pwllheli - Tudweiliog

A bus service operated by Nefyn

Pwllheli - Tudweiliog

Pwllheli Bus Station (Stand A) 10:45 13:15 16:10 18:10
Pwllheli Ysbyty 10:45 13:15 16:10 18:10
Pwllheli Ala Road 10:46 13:16 16:11 18:11
Pwllheli Erwenni 10:46 13:16 16:11 18:11
Efailnewydd Swyddfa'r Bost 10:50 13:20 16:15 18:15
Efailnewydd Capel Berea 10:50 13:20 16:15 18:15
Efailnewydd Lon Llannor 10:50 13:20 16:15 18:15
Llannor Bodfel Crossroads 10:52 13:22 16:17 18:17
Boduan Lon Gefn 10:54 13:24 16:19 18:19
Boduan St Buan's Church 10:55 13:25 16:20 18:20
Boduan Tan Rallt 10:56 13:26 16:21 18:21
Nefyn Bryncynan Inn 10:58 13:28 16:23 18:23
Nefyn Bryncynan Inn 10:58 13:28 16:23 18:23
Nefyn Y Groes 10:59 13:29 16:24 18:24
Nefyn Eglwys 10:59 13:29 16:24 18:24
Nefyn War Memorial 09:10 11:00 11:30 13:30 14:55 16:25 18:25
Nefyn Glan y Pwll 09:11 11:31 13:31 14:56 16:26 18:26
Nefyn Ty'n Pwll 09:11 11:31 13:31 14:56 16:26 18:26
Morfa Nefyn Erw Goch 09:13 11:33 13:33 14:58 16:28 18:28
Morfa Nefyn Groeslon 09:15 11:35 13:35 15:00 16:30 18:30
Morfa Nefyn Ty'n y Mor 09:15 11:35 13:35 15:00 16:30 18:30
Morfa Nefyn Rhos Birdin 09:15 11:35 13:35 15:01 16:30 18:30
Edern Terfynfa 09:16 11:36 13:36 15:02 16:31 18:31
Edern Ship Inn 09:17 11:37 13:37 15:04 16:32 18:32
Groesffordd War Memorial 09:17 11:37 13:37 15:04 16:32 18:32
Groesffordd Square 09:18 11:38 13:38 15:05 16:33 18:33
Rhos-Y-Llan Hirdre Fawr Farm 09:22 11:42 13:42 16:37 18:37
Tudweiliog Camping Site 09:24 11:44 13:44 16:39 18:39
Tudweiliog Swyddfa'r Bost 09:25 11:45 13:45 16:40 18:40

Tudweiliog - Pwllheli

Tudweiliog Swyddfa'r Post Office 09:25 11:45 13:45 16:40 18:40
Tudweiliog Camping Site 09:25 11:45 13:45 16:40 18:40
Rhos-Y-Llan Hirdre Fawr Farm 09:26 11:46 13:47 16:42 18:42
Groesffordd Sgwar/Square 09:30 11:50 13:52 15:07 16:47 18:47
Groesffordd War Memorial 09:30 11:50 13:52 15:07 16:47 18:47
Groesffordd Ship Inn 09:30 11:50 13:52 15:07 16:47 18:47
Edern Terfynfa 09:32 11:52 13:53 15:08 16:48 18:48
Morfa Nefyn Linksway Hotel 09:33 11:53 13:54 15:09 16:49 18:49
Morfa Nefyn Ty'n y Mor 09:34 11:54 13:54 15:09 16:49 18:49
Morfa Nefyn Groeslon 09:35 11:55 13:55 15:10 16:50 18:50
Morfa Nefyn Erw Goch 09:36 11:56 13:56 15:11 16:51 18:51
Nefyn Ty'n Pwll 09:38 11:58 13:58 15:13 16:53 18:53
Nefyn Glan y Pwll 09:39 11:59 13:59 15:14 16:54 18:54
Nefyn War Memorial 09:40 12:00 14:00 15:15 16:55 18:55
Nefyn Eglwys 09:40 12:00 15:15 16:55
Nefyn Bradford House 09:40 12:00 15:15 16:55
Nefyn Bryncynan Inn 09:41 12:01 15:16 16:56
Nefyn Bryncynan Inn 09:41 12:01 15:16 16:56
Boduan Tan Rallt 09:43 12:03 15:18 16:58
Boduan St Buan's Church 09:45 12:05 15:20 17:00
Boduan Lon Gefn 09:45 12:05 15:20 17:00
Llannor Bodfel Crossroads 09:47 12:07 15:22 17:02
Efailnewydd Lon Llannor 09:49 12:09 15:24 17:04
Efailnewydd Capel Berea 09:49 12:09 15:24 17:04
Efailnewydd Swyddfa'r Post Office 09:50 12:10 15:25 17:05
Pwllheli Erwenni 09:53 12:13 15:28 17:08
Pwllheli Ala Road 09:54 12:14 15:29 17:09
Pwllheli Ysbyty 09:54 12:14 15:29 17:09
Pwllheli Bus Station (Stand A) 09:55 12:15 15:30 17:10

Similar services

More information