Bus Times

X67 - Bangor - Gerlan

A bus service operated by Arriva Wales

Bangor Bus Station 06:11 06:45 07:15
Hirael Penuel Church 06:11 06:45 07:15
Hirael Nantygro 06:11 06:45 07:15
Hirael Canolfan Bangor 06:12 06:46 07:16
Hirael Depot 06:12 06:46 07:16
Bangor Nelson 06:12 06:46 07:16
Bangor Pen y bryn 06:13 06:47 07:17
Bangor Glan Traeth 06:13 06:47 07:17
Bangor Maesgeirchen Entrance 06:14 06:48 07:18
Llandygai Amlosgfa 06:14 06:48 07:18
Llandygai Llandegai Industrial Estate 06:16 06:50 07:20
Llandygai Llandegai Ffordd Fawr 06:16 06:50 07:20
Llandygai Llandegai Vicarage 06:16 06:50 07:20
Tregarth Brynbella Cottage 06:24 06:58 07:28
Bethesda Dol-goch 06:24 06:58 07:28
Bethesda Meifod 06:25 06:59 07:29
Bethesda Rhes Penrhyn 06:26 07:00 07:30
Carneddi Rhes Penrhyn Terrace 06:26 07:00 07:30
Bethesda Victoria Square 06:26 07:00 07:30
Bethesda Spar 06:26 07:00 07:30
Bethesda Glanffrydlas 06:27 07:01 07:31
Bethesda Ffordd Pant 06:28 07:02 07:32
Gerlan Tan Treflys 07:04

Cash or 💳 contactless payment accepted

Similar services

More information

Arriva Wales