Bus Times

Liberation Station

Next departures

1 Gorey Pier 16:45
15 Jersey Airport 16:45
9 Greve de Lecq 16:44⚡
16 Le Marais 16:50
4 Bonne Nuit Bay 16:49⚡
5 St Johns Church 16:49⚡
1 Gorey Pier 16:59⚡
15 Jersey Airport 16:59⚡
23 Jersey Zoo 16:59⚡
8 Portinfer Junction 17:00
2 St Catherine 17:05
19 La Pouquelaye 17:09⚡
1a Grouville Station 17:09⚡
7 St Johns Church 17:09⚡
12a Corbiere 17:15
15 Jersey Airport 17:15
1 Gorey Pier 17:19⚡
16 Le Marais 17:19⚡
22 L'Etacq 17:20
5 St Johns Church 17:25
13 Jersey Zoo 17:30
21 Victoria Village 17:30
15 Jersey Airport 17:35
1 Gorey Pier 17:40

⚡ denotes ‘live’ times based on actual locations of buses