Bus Times

2G - Barmouth - Bangor via Oakeley Arms

A bus service operated by Gwynfor Coaches

Barmouth - Bangor via Oakeley Arms

Porthmadog Park (Stand C) 13:25
Porthmadog Tesco 13:25
Porthmadog Station 13:25
Porthmadog Maes Gerddi 13:26
Penmorfa Pwll 13:28
Penmorfa 13:29
Penmorfa Bryncir Terrace 13:29
Garndolbenmaen Dolbenmaen 13:36
Dolbenmaen 13:36
Garndolbenmaen Nant Heddwch 13:38
Garndolbenmaen Capel Horeb 13:38
Garndolbenmaen Ysgol 13:38
Glan-Dwyfach 13:41
Bryncir Capel Soar 13:42
Pant-Glas Swyddfa'r Post Office 13:46
Groeslon Inigo Jones 13:57
Llanwnda Dinas 14:01
Bontnewydd Ffrwd Cae Du 14:02
Bontnewydd Plas Dinas Turn 14:03
Bontnewydd Cartref 14:03
Bontnewydd Prif 14:04
Bontnewydd Pont Glan-Beuno 14:04
Bontnewydd Tyddyn-du 14:04
Caernarfon Parc Muriau 14:05
Caernarfon Tesco (N-bound) 14:06
Caernarfon Bro Helen 14:06
Caernarfon Eagle Hotel 14:07
Caernarfon Bus Station (Stand A) 14:08
Caernarfon Turf Square 14:08
Twt Hill Asda (C) 14:08
Waterloo Port Morrisons 14:08
Waterloo Port Lon Campbell 14:09
Waterloo Port Ffordd Bangor Road 14:10
Waterloo Port Tal Menai 14:11
Waterloo Port Ferodo 14:12
Waterloo Port Griffiths Crossing 14:12
Y Felinheli Plas Menai Roundabout 14:13
Capel-y-graig Nant y mount 14:20
Bangor Penrhos Community Centre 14:21
Bangor Ysgol y Faenol 14:21
Bangor Capel y Graig 14:21
Bangor Goleufryn 14:22
Bangor Ysbyty Gwynedd 14:23
Bangor Penrhos Garnedd 14:24
Bangor Kingdom Hall 14:24
Bangor Bryn Adda 14:24
Coed Mawr Hafod Elfyn 14:25
Bangor Pen Coed Mawr 14:25
Bangor Heol Penrhos 14:26
Bangor Ffordd Penrhos 14:26
Bangor Ffordd Belmont 14:27
Bangor Swyddfa'r Post Office 14:28
Upper Bangor Coleg Menai 14:28
Upper Bangor Canolfan Hamdden 14:29
Upper Bangor Llys Tryfan 14:29
Bangor Morrisons 14:30
Bangor Railway Station (Stop J) 14:31
Bangor Ffordd Deiniol 14:31
Bangor Bus Station 14:33

Bangor - Barmouth via Oakeley Arms

Similar services

More information

Gwynfor Coaches