Bus Times

40 - Dyserth - Rhyl

A bus service operated by Townlynx

Dyserth - Rhyl

Rhyl - Dyserth

Rhyl Bus Station (Bay F) 10:51 12:55
Rhyl Fairfield Avenue 10:51 12:55
Rhyl Queen's Walk 10:52 12:56
Rhyl Beechwood Road 10:52 12:56
Rhyl Medea Drive 10:53 12:57
Rhyl Denmore Stores 10:53 12:57
Rhyl Golf Club 10:53 12:57
Rhyl, opp Lyons Holiday Camp 10:54 12:58
Rhyl Robin Hood Camp 10:54 12:58
Y-Ffrith Sherwood Avenue 10:55 12:59
Y-Ffrith Arfon Avenue 10:55 12:59
Y-Ffrith Cherry Close 10:55 12:59
Y-Ffrith Russell Drive 10:58 13:02
Y-Ffrith Lon Dyfi West 10:58 13:02
Prestatyn Seabank Community Centre 11:00 13:04
Prestatyn Milmor Way Shops 11:01 13:05
Prestatyn Beverley Drive 11:02 13:06
Prestatyn Pen Tywyn 11:04 13:07
Prestatyn Sandy Lane 11:07 13:08
Prestatyn Bus Station (Bay 4) 11:10 12:10 13:10
Prestatyn Sandy Lane 11:11 12:11 13:11
Prestatyn Beverley Drive 11:15 12:15 13:15
Prestatyn Milmor Way Shops 11:15 12:15 13:15
Prestatyn Seabank Community Centre 11:15 12:15 13:15
Prestatyn The Broadway 11:16 12:16
Prestatyn Exeter Close 13:17
Prestatyn Winchester Drive 13:20
Prestatyn Ffordd Penrhwylfa 11:17 12:17
Dawson Park Cardiff Way 11:17 12:17
Prestatyn Penrhwylfa Crossroads 11:17 12:17
Prestatyn Canterbury Drive 11:18 12:18 13:22
Prestatyn Winchester Drive 11:20 12:20
Prestatyn Penrhwylfa Crossroads 13:22
Meliden Roundwood Avenue 13:22
Prestatyn Exeter Close 11:23 12:23
Meliden Ffordd Penrhwylfa (NW-bound) 13:22
Meliden Manod Road 13:23
Meliden Star Inn 13:23
Meliden Ffordd Ty Newydd 13:24
Nant-yr-ogof Trading Estate 13:24
Dyserth Graig Park Hotel 13:24
Diserth Celyn 13:25
Meliden Parc Gwelfor 13:25
Dyserth Pendref Farm 13:26
Dyserth Castle View 13:26
Dyserth Trecastell Nurseries 13:27

More information