Bus Times

52 - Kelso - Edinburgh

Vehicle Journey To
11306 - YA13 AEG 06:13
11307 - YA13 AEJ 08:45
11301 - YA13 AEB 09:03
11304 - YA13 AEE 10:52
11312 - YA13 AEO 10:54
11311 - YA13 AEN 12:21
11311 - YA13 AEN 13:01
11301 - YA13 AEB 13:06
11305 - YA13 AEF 14:38
11309 - YA13 AEL 14:54
11312 - YA13 AEO 17:05
11303 - YA13 AED 17:15
11303 - YA13 AED 20:05