Bus Times

52 - Kelso - Edinburgh

Vehicle Journey To
11307 - YA13 AEJ 05:59
11311 - YA13 AEN 08:40
11302 - YA13 AEC 09:06
11312 - YA13 AEO 10:27
11305 - YA13 AEF 10:45
11310 - YA13 AEM 12:38
11308 - YA13 AEK 12:53
11310 - YA13 AEM 12:59
11301 - YA13 AEB 14:14
11302 - YA13 AEC 14:33
11301 - YA13 AEB 14:53
11306 - YA13 AEG 17:03
11301 - YA13 AEB 19:54