Bus Times

52 - Kelso - Edinburgh

Vehicle Journey To
11301 - YA13 AEB 05:54
11307 - YA13 AEJ 08:08
11308 - YA13 AEK 08:45
11307 - YA13 AEJ 08:55
11303 - YA13 AED 10:34
11310 - YA13 AEM 10:55
11306 - YA13 AEG 12:47
11311 - YA13 AEN 13:03
11306 - YA13 AEG 13:06
11302 - YA13 AEC 14:20
11305 - YA13 AEF 14:50
11302 - YA13 AEC 14:54
11311 - YA13 AEN 15:00
11312 - YA13 AEO 17:07
11310 - YA13 AEM 17:12
11312 - YA13 AEO 20:03