Bus Times

651 - Upper Avon School Service

A bus service operated by Salisbury Reds

Durrington Avon Valley College (NE-bound) 14:50
Durrington Surgery (S-bound) 14:51
Durrington Rangers Garage (SE-bound) 14:52
Bulford High Street (S-bound) 14:54
Bulford Crescent Road (N-bound) 14:55
Bulford Salisbury Road (E-bound) 14:56
Bulford Newmans Way (NE-bound) 14:56
Bulford, opp Swattons Close 14:56
Bulford Hampshire Close (NE-bound) 14:57
Bulford Camp Winnipeg Gardens (NW-bound) 14:58
Bulford Camp Bond Street (SE-bound) 14:58
Bulford Camp Gunner Street (SE-bound) 14:59
Bulford Camp Saint Georges Church (N-bound) 15:00
Bulford Camp, opp Kiwi Barracks 15:01
Bulford Camp Sling Cottages (SE-bound) 15:04
Bulford Camp Marne Road (SW-bound) 15:04
Bulford Camp, o/s Kiwi Barracks 15:05
Bulford Camp Saint Georges Church (S-bound) 15:05
Amesbury, o/s Lidl 15:09
Amesbury, opp Tesco 15:10
Amesbury Jubilee House (W-bound) 15:10
Amesbury Coopers Close (SW-bound) 15:11
Amesbury The Cloisters (SW-bound) 15:12
Amesbury, o/s Library 15:13
Amesbury, opp Christ the King School 15:14
Amesbury Parsonage Road (E-bound) 15:14
Amesbury Mill Green Road (E-bound) 15:15
Amesbury Holders Road (E-bound) 15:16
Boscombe Down Beaulieu Road (E-bound) 15:17
Boscombe Down, opp Larkspur 15:17
Boscombe Down Chambers Avenue (S-bound) 15:19
Boscombe Down Archers Gate (SE-bound) 15:20
Boscombe Down, opp Penny Lane 15:20
Boscombe Down, opp Princess Way 15:20
Winterbourne High Post Crossroads (SW-bound) 15:25
Winterbourne Salterton Farm (SW-bound) 15:26
Winterbourne Longhedge (SW-bound) 15:27
Old Sarum Estate Beehive (S-bound) 15:29
Old Sarum Estate Old Castle (S-bound) 15:30
Salisbury Pauls Dene Road (S-bound) 15:31
Salisbury St Francis Church (S-bound) 15:31
Salisbury Victoria Park (S-bound) 15:32
Salisbury Butts Road (S-bound) 15:33

♿ Wheelchair-accessible

More information