bustimes.org

X51 - Denbigh - Wrexham

A bus service operated by Lloyds Coaches

Map

Denbigh - Wrexham

Denbigh Lenten Pool 07:30 08:25 09:25 10:25 12:25 13:25 14:25 16:25 17:25
Denbigh Library and Museum 07:30 08:25 09:25 10:25 12:25 13:25 14:25 16:25 17:25
Denbigh Police Station 07:30 08:25 09:25 10:25 12:25 13:25 14:25 16:25 17:25
Denbigh Lidl 07:31 08:26 09:26 10:26 12:26 13:26 14:26 16:26 17:26
Fron Plas Pigot 07:32 08:26 09:26 10:26 12:26 13:26 14:26 16:26 17:26
Denbigh High School 07:32 08:27 09:27 10:27 12:27 13:27 14:27 16:27 17:27
Denbigh Pinetree Court 07:32 08:27 09:27 10:27 12:27 13:27 14:27 16:27 17:27
Brook House Ysgybor Wen Cottages 07:33 08:28 09:28 10:28 12:28 13:28 14:28 16:28 17:28
Llwyn Bach 07:37 08:31 09:31 10:31 12:31 13:31 14:31 16:31 17:31
Llwyn-y-Rhos 07:39 08:33 09:33 10:33 12:33 13:33 14:33 16:33 17:33
Llanrhaeadr-yng-Nghinmeirch Kings Head Inn 07:41 08:35 09:35 10:35 12:35 13:35 14:35 16:35 17:35
Pentre Llanrhaeadr Pentre Motors 07:42 08:36 09:36 10:36 12:36 13:36 14:36 16:36 17:36
Pentre Llanrhaeadr Glan Aber Farm 07:43 08:38 09:38 10:38 12:38 13:38 14:38 16:38 17:38
Three Sisters Bont Garreg Cottages 07:44 08:38 09:38 10:38 12:38 13:38 14:38 16:38 17:38
Ruthin Drovers Arms 07:48 08:44 09:44 10:44 12:44 13:44 14:44 16:44 17:44
Rhos Maes Derw 07:48 08:44 09:44 10:44 12:44 13:44 14:44 16:44 17:44
Llanfwrog Plas Einws Turn 07:49 08:45 09:45 10:45 12:45 13:45 14:45 16:45 17:45
Llanfwrog Clegir 07:51 08:46 09:46 10:46 12:46 13:46 14:46 16:46 17:46
Llanfwrog Borthyn School 07:52 08:47 09:47 10:47 12:47 13:47 14:47 16:47 17:47
Ruthin Fire Station 07:52 08:47 09:47 10:47 12:47 13:47 14:47 16:47 17:47
Ruthin Town Hall 07:54 08:49 09:49 10:49 12:49 13:49 14:49 16:49 17:49
Ruthin Ysgol Brynhyfryd 08:50

Wrexham - Denbigh

Ruthin Ysgol Brynhyfryd 15:45
Ruthin Town Hall 07:55 08:55 09:55 11:55 12:55 13:55 15:50 16:55
Ruthin War Memorial 07:55 08:55 09:55 11:55 12:55 13:55 15:50 16:55
Ruthin Kwik Save 07:55 08:55 09:55 11:55 12:55 13:55 15:50 16:55
Ruthin Fire Station 07:56 08:56 09:56 11:56 12:56 13:56 15:51 16:56
Llanfwrog Borthyn School 07:56 08:56 09:56 11:56 12:56 13:56 15:51 16:56
Llanfwrog Clegir 07:57 08:57 09:57 11:57 12:57 13:57 15:52 16:57
Llanfwrog Bryn Clwyd 07:59 08:59 09:59 11:59 12:59 13:59 15:54 16:59
Rhos Maes Derw 07:59 08:59 09:59 11:59 12:59 13:59 15:54 16:59
Ruthin Drovers Arms 08:00 09:00 10:00 12:00 13:00 14:00 15:55 17:00
Three Sisters Bont Garreg Cottages 08:05 09:05 10:05 12:05 13:05 14:05 16:00 17:05
Pentre Llanrhaeadr Glan Aber Farm 08:05 09:05 10:05 12:05 13:05 14:05 16:00 17:05
Pentre Llanrhaeadr Pentre Motors 08:07 09:07 10:07 12:07 13:07 14:07 16:02 17:07
Llanrhaeadr-yng-Nghinmeirch Kings Head Inn 08:09 09:09 10:09 12:09 13:09 14:09 16:04 17:09
Llwyn-y-Rhos 08:10 09:10 10:10 12:10 13:10 14:10 16:05 17:10
Llwyn Bach 08:11 09:11 10:11 12:11 13:11 14:11 16:06 17:11
Brook House Brookhouse Mill 08:14 09:14 10:14 12:14 13:14 14:14 16:09 17:14
Brook House Llys Catrin 08:15 09:15 10:15 12:15 13:15 14:15 16:10 17:15
Brook House Crud-y-Castell 08:15 09:15 10:15 12:15 13:15 14:15 16:10 17:15
Denbigh Pinetree Court 08:16 09:16 10:16 12:16 13:16 14:16 16:11 17:16
Denbigh High School 08:17 09:17 10:17 12:17 13:17 14:17 16:12 17:17
Fron Railway Inn 08:17 09:17 10:17 12:17 13:17 14:17 16:12 17:17
Denbigh Lidl 08:17 09:17 10:17 12:17 13:17 14:17 16:12 17:17
Denbigh Police Station 08:18 09:18 10:18 12:18 13:18 14:18 16:13 17:18
Denbigh Library and Museum 08:18 09:18 10:18 12:18 13:18 14:18 16:13 17:18
Denbigh Lenten Pool 08:19 09:19 10:19 12:19 13:19 14:19 16:14 17:19

Timetable data from the Traveline National Dataset

More information

Lloyds Coaches