bustimes.org

144 to Edmonton Green

LJ59LWO

Expected
Angel Corner / Silver Street Station (B) 00:37
Angel Corner (H) 00:38
Brettenham Road (null) 00:38
Shrubbery Road (L) 00:39
Edmonton Police Station (M) 00:40
Edmonton Green Station (N) 00:40
Edmonton Green Bus Station (A) 00:41
Edmonton Green Bus Station (G) 01:02
Edmonton Police Station (J) 01:03
Shrubbery Road (K) 01:04
Brettenham Road (G) 01:05
Angel Corner (D) 01:05