Bus Times

27 - Pwllheli - Nefyn via Llithfaen

A bus service operated by Nefyn

Nefyn - Pwllheli via Llithfaen

Nefyn Eglwys 07:55 13:00
Nefyn Stryd Fawr 07:55 13:00
Nefyn Bro Gwylwyr 07:55 13:00
Pistyll Minffordd House 07:59 13:04
Pistyll Capel Bethania 08:00 09:50 13:05 14:10
Plas Pistyll 08:01 09:50 13:05 14:10
Llithfaen Awelfryn 08:09 09:54 13:09 14:14
Llithfaen Swyddfa'r Bost 08:10 09:55 13:10 14:15 16:10 17:10
Fron Pentreuchaf Crossroads 08:20 10:05 13:20 14:25 16:20 17:20
Pentreuchaf 08:21 10:06 13:21 14:26 16:21 17:21
Llannor Penlleiaiu 08:25 10:10 13:25 14:30 16:25 17:25
Efailnewydd Lon Llannor 08:28 10:13 13:28 14:33 16:28 17:28
Efailnewydd Capel Berea 08:29 10:14 13:29 14:34 16:29 17:29
Efailnewydd Swyddfa'r Post Office 08:30 10:15 13:30 14:35 16:30 17:30
Pwllheli Erwenni 08:33 10:18 13:33 14:38 16:33 17:33
Pwllheli Ala Road 08:34 10:19 13:34 14:39 16:34 17:34
Pwllheli Ysbyty 08:34 10:19 13:34 14:39 16:34 17:34
Pwllheli Bus Station (Stand A) 08:35 10:20 13:35 14:40 16:35 17:35

Pwllheli - Nefyn via Llithfaen

Pwllheli Bus Station (Stand A) 09:15 11:30 13:40 15:40 16:40 17:40
Pwllheli Ysbyty 09:15 11:30 13:40 15:40 16:40 17:40
Pwllheli Ala Road 09:16 11:31 13:41 15:41 16:41 17:41
Pwllheli Erwenni 09:16 11:31 13:41 15:41 16:41 17:41
Efailnewydd Swyddfa'r Bost 09:20 11:35 13:45 15:45 16:45 17:45
Efailnewydd Capel Berea 09:20 11:35 13:45 15:45 16:45 17:45
Efailnewydd Lon Llannor 09:21 11:36 13:46 15:46 16:46 17:45
Llannor Penlleiaiu 09:25 11:40 13:50 15:50 16:50 17:48
Pentreuchaf 09:28 11:43 13:53 15:53 16:53 17:50
Fron Pentreuchaf Crossroads 09:30 11:45 13:55 15:55 16:55 17:52
Llithfaen Swyddfa'r Bost 09:40 11:55 14:05 16:10 17:05 18:02
Llithfaen Awelfryn 09:40 11:55 14:05 18:02
Plas Pistyll 09:44 11:59 14:09 18:06
Pistyll Capel Bethania 09:45 12:00 14:10 18:07
Pistyll Minffordd House 12:00 18:08
Nefyn Bro Gwylwyr 12:04 18:13
Nefyn Stryd Fawr 12:04 18:14
Nefyn Eglwys 12:05 18:15

More information