Bus Times

50 - Llangefni - Beaumaris

A bus service operated by Gwynfor Coaches

Llangefni - Beaumaris

Beaumaris - Llangefni

Beaumaris Bakery 11:10 14:15 17:40
Beaumaris Maes Hyfryd 11:11 14:16 17:41
Llansadwrn Hall 11:17 14:22 17:47
Llansadwrn Turn 11:19 14:24 17:49
Pen-y-garnedd Garnedd Wen 11:20 14:25 17:50
Rhos Cefn Hir Rhoscefnir Turn 11:21 14:26 17:51
Pentraeth Post Office 11:22 14:27 17:52
Pentraeth Industrial Estate 11:22 14:27 17:52
Pentraeth Penrallt 11:22 14:27 17:52
Red Wharf Bay Croesfryn 11:24 14:29 17:54
Red Wharf Bay Llain Delyn 11:24 14:29 17:54
Red Wharf Bay Saron 11:25 14:30 17:55
Benllech Parc Bach 11:26 14:31 17:56
Benllech Nautilus 11:26 14:31 17:56
Benllech Breeze Hill Hotel 11:27 14:32 17:57
Benllech Health Centre 11:27 14:32 17:57
Benllech Ysgol Goronwy Owen 11:28 14:33 17:58
Tynygongl Maes Goronwy 11:29 14:34 17:59
Tynygongl Mount Pleasant 11:29 14:34 17:59
Tynygongl Tabernacle 11:30 14:35 18:00
Brynteg Bryn Mair Turn 11:31 14:36 18:01
Brynteg California Inn 11:33 14:38 18:03
Rhosmeirch Cefniwrch 11:38 14:43 18:08
Llangefni Lon Las Bowling Green 11:42 14:47 18:12
Llangefni Post Office 11:43 14:48 18:13

More information

Gwynfor Coaches