bustimes.org

89 - Bishop Auckland - Greenfields Dene

A bus service operated by Scarlet Band

Bishop Auckland - Greenfields Dene

Bishop Auckland Bus Station (B) 08:30 10:00 11:30 13:00
Bishop Auckland Victoria Street (S-bound) 08:32 10:02 11:32 13:02
Bishop Auckland Newgate Street North (S-bound) 08:33 10:03 11:33 13:03
Bishop Auckland Princes St - Gibbon St (W-bound) 08:35 10:05 11:35 13:05
Bishop Auckland Etherley Lane - Clinic (SW-bound) 08:36 10:06 11:36 13:06
Bishop Auckland Lindsay Street (S-bound) 08:36 10:06 11:36 13:06
Bishop Auckland Grove Road (S-bound) 08:37 10:07 11:37 13:07
Bishop Auckland Lambton Drive - Bowes Grove (S-bound) 08:38 10:08 11:38 13:08
Bishop Auckland Woodhouse Lane Schools (NW-bound) 08:38 10:08 11:38 13:08
Bishop Auckland College (NW-bound) 08:40 10:10 11:40 13:10
Bishop Auckland Rush Park (NW-bound) 08:41 10:11 11:41 13:11
Etherley Dene Masons Arms (NW-bound) 08:42 10:12 11:42 13:12
Etherley Dene Croftside (W-bound) 08:43 10:13 11:43 13:13
Etherley Dene Four Lane Ends (W-bound) 08:43 10:13 11:43 13:13
Escomb Primary School (N-bound) 08:44 10:14 11:44 13:14
Escomb Three Lane Ends (N-bound) 08:44 10:14 11:44 13:14
Escomb Village Railway Bridge (NE-bound) 08:45 10:15 11:45 13:15
Escomb Village Saxon Church (N-bound) 08:46 10:16 11:46 13:16
Escomb Village Railway Bridge (SW-bound) 08:47 10:17 11:47 13:17
Escomb Three Lane Ends (S-bound) 08:48 10:18 11:48 13:18
Escomb Primary School (S-bound) 08:49 10:19 11:49 13:19
Woodhouses Farm (S-bound) 08:50 10:20 11:50 13:20
Woodhouses Farm (E-bound) 08:51 10:21 11:51 13:21
Greenfields Dene Bedburn Drive (SE-bound) 08:52 10:22 11:52 13:22

Greenfields Dene - Bishop Auckland

Escomb Village Saxon Church (N-bound) 08:46 10:16 11:46 13:16
Escomb Village Railway Bridge (SW-bound) 08:47 10:17 11:47 13:17
Escomb Three Lane Ends (S-bound) 08:48 10:18 11:48 13:18
Escomb Primary School (S-bound) 08:49 10:19 11:49 13:19
Woodhouses Farm (S-bound) 08:50 10:20 11:50 13:20
Woodhouses Farm (E-bound) 08:51 10:21 11:51 13:21
Greenfields Dene Bedburn Drive (SE-bound) 08:52 10:22 11:52 13:22
Etherley Dene Rockingham Drive (N-bound) 08:52 10:22 11:52 13:22
Etherley Dene Etherley Lane - Violet Banks (E-bound) 08:53 10:23 11:53 13:23
Etherley Dene Masons Arms (SE-bound) 08:55 10:25 11:55 13:25
Bishop Auckland Rush Park (SE-bound) 08:55 10:25 11:55 13:25
Bishop Auckland College (SE-bound) 08:55 10:25 11:55 13:25
Bishop Auckland College (SE-bound) 08:56 10:26 11:56 13:26
Bishop Auckland Woodhouse Lane Schools (E-bound) 08:56 10:26 11:56 13:26
Bishop Auckland Lambton Drive - Bowes Grove (N-bound) 08:57 10:27 11:57 13:27
Bishop Auckland Dene Hall Drive (NE-bound) 08:58 10:28 11:58 13:28
Bishop Auckland Grove Road (N-bound) 08:59 10:29 11:59 13:29
Bishop Auckland Lindsay Street (N-bound) 08:59 10:29 11:59 13:29
Bishop Auckland Princes Street top (E-bound) 09:01 10:31 12:01 13:31
Bishop Auckland Princes St - Gibbon St (E-bound) 09:01 10:31 12:01 13:31
Bishop Auckland Bob Hardisty Drive - East Parade (S-bound) 09:02 10:32 12:02 13:32
Bishop Auckland Rail Station - Stop nr Morrisons (E-bound) 09:03 10:33 12:03 13:33
Bishop Auckland Newgate Street - Medical Centre (N-bound) 09:03 10:33 12:03 13:33
Bishop Auckland Newgate St Methodist Ch (N-bound) 09:04 10:34 12:04 13:34
Bishop Auckland Bus Station (B) 09:05 10:35 12:05 13:35

Scarlet Band