Clock House
Stops in Clock House
Map- Hail & Ride Alexander Road (->E) 463 633
- Hail & Ride Alexander Road (->W) 463
- Hail & Ride Beechwood Avenue (->N) 463
- Hail & Ride Beechwood Avenue (->N) 463 633
- Hail & Ride Clifton Road (->N) 463
- Hail & Ride Clifton Road (->S) 463 633
- Hail & Ride Grove Lane (->N) 463
- Hail & Ride Grove Lane (->S) 463 633
- Hail & Ride Lloyd Avenue (->E) 463 633
- Hail & Ride Lloyd Avenue (->W) 463
- Hail & Ride Lynwood Avenue (->N) 463
- Hail & Ride Lynwood Avenue (->S) 463 633
- Hail & Ride Richmond Road (->E) 463
- Hail & Ride Richmond Road (->W) 463 633
- Hail & Ride Sandown Road (->W) 463 633
- Hail & Ride St Andrew's Road (->W) 463 633
- Hail & Ride St Andrews Road (->E) 463
- Hail & Ride Whitethorn Avenue (->N) 463 633
- Hail & Ride Whitethorn Avenue (->S) 463
- Hail & Ride Winifred Road (->E) 463 633
- Hail & Ride Winifred Road (->W) 463
- Hail & Ride Withethorn Ave Methodist Ch (->S) 463
- Hillcrest Parade (->NE) ↑ 633
- The Mount (->N) ↗ 463
- The Mount (->W) ← 463
Bus services
- 463 Coulsdon South - The Mount - Wallington - Beddington - Mitcham Eastfields - Pollards Hill Metrobus (operated by Go Ahead London)
- 633 Coulsdon South - Woodmansterne Station - Clock House Estate - Woodcote - Wallington - Beddington - Mitcham Eastfields - Pollards Hill Metrobus (operated by Go Ahead London)