bustimes.org

8A - Pwllheli - Nefyn

A bus service operated by Nefyn

Map

Nefyn - Pwllheli

Pwllheli - Nefyn

Pwllheli Bus Station (Stand A) 13:15 15:30 16:40
Pwllheli Y Maes Car Park 16:40
Pwllheli Ysbyty 13:15 15:30 16:41
Pwllheli Ala Road 13:16 15:31 16:41
Pwllheli Erwenni 13:16 15:31 16:42
Efailnewydd Swyddfa'r Bost 13:20 15:35 16:45
Rhyd-y-clafdy Sgwƒr/Square 13:25 15:40 16:50
Penbodlas Gwinllan y Chwarel 13:31
Garnfadryn Capel 13:37 16:55
Llaniestyn St Iestyn 13:41 17:00
Rhos-ddu Nant Fawr 13:45 17:02
Cae'r Llwyn Dinas 13:50 15:55 17:05
Nefyn Bryncynan Inn 13:55 16:00
Nefyn Y Groes 13:59
Nefyn Stryd Fawr 14:00

Timetable data from the Traveline National Dataset

More information