Bus Times

9C - Bangor - Coed Mawr

A bus service operated by Dilwyn’s Coaches

Bangor - Coed Mawr

Bangor Bus Station (Stand B) 09:30 11:30 13:30 15:30
Bangor Ffordd Deiniol 09:31 11:31 13:31 15:31
Bangor Farrar Street 09:31 11:31 13:31 15:31
Bangor Plaza (Stop P) 09:32 11:32 13:32 15:32
Bangor West End 09:32 11:32 13:32 15:32
Bangor St David's Church 09:33 11:33 13:33 15:33
Glan-Adda Tan y Graig 09:33 11:33 13:33 15:33
Glan-Adda Home Bargains 09:34 11:34 13:34 15:34
Coed Mawr Bryn Llwyd 09:35 11:35 13:35 15:35
Coed Mawr Menai Retail Park 09:35 11:35 13:35 15:35
Coed Mawr B&q 09:37 11:37 13:37 15:37
Coed Mawr Tesco 09:40 11:40 13:40 15:40

Coed Mawr - Bangor

Coed Mawr Tesco 10:15 12:15 14:15 16:15
Coed Mawr B&q 10:16 12:16 14:16 16:16
Coed Mawr Menai Retail Park 10:16 12:16 14:16 16:16
Coed Mawr Bryn Llwyd 10:18 12:18 14:18 16:18
Penchwinton Road Glan-Adda 10:19 12:19 14:19 16:19
Bangor Ysgol Gynradd 10:20 12:20 14:20 16:20
Bangor Railway Station (Stop J) 10:22 12:22 14:22 16:22
Bangor Ffordd Deiniol 10:22 12:22 14:22 16:22
Bangor Bus Station (Stand B) 10:25 12:25 14:25 16:25

More information

Dilwyn’s Coaches