Lenton Hillside (Stop LE12)

On Derby Road, near Hillside

Buses point west ←

36 Chilwell
529 - YN22 BNA
20:51
i4 Derby
139 - YX68 ULM
20:55
34C Nottingham University Main Campus
624 - YN14 MUO
21:00
IGO Derby 21:03
35 Bulwell 21:06
34C Nottingham University Main Campus 21:15
IGO Long Eaton 21:18
36 Chilwell 21:21
i4 Sandiacre 21:25
34C Nottingham University Main Campus 21:30
IGO Derby 21:33
35 Bulwell 21:36

Later ↓

Nearby stops

Map