bustimes.org

2 - Ruthin - Mold

A bus service operated by M & H Coaches

Map

Mold - Ruthin

Mold Bus Station (Stand 4) 08:00 08:45 12:00 13:30 16:50
Mold Bethesda 08:01 08:46 12:01 13:31 16:51
Mold Hendy Road 08:02 08:47 12:02 13:32 16:52
Mold Woodland Rise 08:02 08:47 12:02 13:32 16:52
Gwernymynydd Heol y wern 08:04 08:49 12:04 13:34 16:54
Gwernymynydd Hafod-y-Wern 08:05 08:50 12:05 13:35 16:55
Gwernymynydd Rainbow Garage 08:06 08:51 12:06 13:36 16:56
Cadole Bryntirion Villas 08:06 08:51 12:06 13:36 16:56
Maeshafn Miners' Arms 08:10 08:55 12:10 13:40 17:00
Maeshafn Youth Hostel 08:11 08:56 12:11 13:41 17:01
Maeshafn Pant Du Quarry 08:13 08:58 12:13 13:43 17:03
Erryrys Sun Inn 08:16 09:01 12:16 13:46 17:06
Bryn-yr-ogof Clover Grange 08:19 09:04 12:19 13:49 17:09
Graianrhyd Maes Gwyn 08:22 09:07 12:22 13:52 17:12
Llanarmon-yn-Ial Post Office 08:27 09:12 12:27 13:57 17:17
Bryn-yr-ogof Clover Grange 08:27 09:12 12:27 13:57 17:17
Nant Bryn-hyfryd 08:28 09:13 12:28 13:58 17:18
Nant Graianrhyd Lane End 08:30 09:15 12:30 14:00 17:20
Gyrn Clwyd Gate 08:33 09:18 12:33 14:03 17:23
Llanbedr Dyffryn Clwyd Tan-yr-unto 08:37 09:22 12:37 14:07 17:27
Llanbedr Dyffryn Clwyd Griffin Hotel 08:38 09:23 12:38 14:08 17:28
Ruthin Smithy 08:39 09:24 12:39 14:09 17:29
Ruthin Ysgol Brynhyfryd 08:43 09:26 12:41 14:11 17:31
Ruthin Kwik Save 08:47 09:28 12:43 14:13 17:33
Ruthin Town Hall 08:49 09:29 12:44 14:14 17:34

Ruthin - Mold

Ruthin Town Hall 09:00 10:50 12:35 15:30
Ruthin War Memorial 09:00 10:50 12:35 15:30
Ruthin Kwik Save 09:00 10:50 12:35 15:32
Ruthin Wernfechan 09:01 10:51 12:36 15:34
Ruthin Ysgol Brynhyfryd 09:02 10:52 12:37 15:37
Ruthin Smithy 09:04 10:54 12:39 15:42
Llanbedr Dyffryn Clwyd Griffin Hotel 09:05 10:55 12:40 15:45
Llanbedr Dyffryn Clwyd Tan-yr-unto 09:06 10:56 12:41 15:46
Gyrn Clwyd Gate 09:10 11:00 12:45 15:50
Nant Graianrhyd Lane End 09:14 11:04 12:49 15:54
Nant Bryn-hyfryd 09:17 11:07 12:52 15:57
Llanarmon-yn-Ial Post Office 09:20 11:10 12:55 16:00
Graianrhyd Maes Gwyn 09:25 11:15 13:00 16:05
Bryn-yr-ogof Clover Grange 09:28 11:18 13:03 16:08
Erryrys Sun Inn 09:31 11:21 13:06 16:11
Maeshafn Pant Du Quarry 09:34 11:24 13:09 16:14
Maeshafn Youth Hostel 09:35 11:25 13:10 16:15
Maeshafn Miners' Arms 09:37 11:27 13:12 16:17
Gwernymynydd Rainbow Garage 09:41 11:31 13:16 16:21
Gwernymynydd Hafod-y-Wern 09:41 11:31 13:16 16:21
Gwernymynydd Heol y wern 09:42 11:32 13:17 16:22
Mold Woodland Rise 09:44 11:34 13:19 16:24
Mold Hendy Road 09:44 11:34 13:19 16:24
Mold Bethesda 09:45 11:35 13:20 16:25
Mold Bus Station (Stand 4) 09:46 11:36 13:21 16:26

Timetable data from the Traveline National Dataset

Similar services

More information

M & H Coaches