bustimes.org

2 - Ruthin - Mold

A bus service operated by M & H Coaches

Map

Mold - Ruthin

Mold Bus Station (Stand 4) 08:00 08:45 14:20 16:50
Mold Bethesda 08:01 08:46 14:21 16:51
Mold Hendy Road 08:02 08:47 14:22 16:52
Mold Woodland Rise 08:02 08:47 14:22 16:52
Gwernymynydd Heol y wern 08:04 08:49 14:24 16:54
Gwernymynydd Hafod-y-Wern 08:05 08:50 14:25 16:55
Gwernymynydd Rainbow Garage 08:06 08:51 14:26 16:56
Cadole Bryntirion Villas 08:06 08:51 14:26 16:56
Cadole Shop Terrace 16:58
Loggerheads County Boundary 16:58
Maeshafn Miners' Arms 08:10 08:55 14:30
Maeshafn Youth Hostel 08:11 08:56 14:31
Maeshafn Pant Du Quarry 08:13 08:58 14:33
Erryrys Sun Inn 08:16 09:01 14:36
Bryn-yr-ogof Clover Grange 08:19 09:04 14:39
We Three Loggerheads 16:59
Graianrhyd Maes Gwyn 08:22 09:07 14:42
Tafarn-y-Gelyn 17:01
Llanferres Maeshafan Lane End 17:02
Llanferres Ty'n-llan 17:03
Llanferres The Nant 17:03
Llanarmon-yn-Ial Post Office 08:27 09:12 14:47 17:10
Bryn-yr-ogof Clover Grange 08:28 09:13 14:48 17:11
Nant Bryn-hyfryd 08:29 09:14 14:49 17:12
Nant Graianrhyd Lane End 08:31 09:16 14:51 17:14
Ruthin Smithy 08:39 09:24 14:59 17:22
Ruthin Ysgol Brynhyfryd 08:43 09:26 15:01 17:24
Ruthin Kwik Save 08:47 09:28 15:03 17:26
Ruthin Town Hall 08:49 09:29 15:04 17:27

Ruthin - Mold

Ruthin Town Hall 09:30 13:30 15:30
Ruthin War Memorial 09:30 13:30 15:30
Ruthin Kwik Save 09:30 13:30 15:32
Ruthin Wernfechan 09:31 13:31 15:34
Ruthin Ysgol Brynhyfryd 09:32 13:32 15:37
Ruthin Smithy 09:34 13:34 15:42
Llanbedr Dyffryn Clwyd Griffin Hotel 09:35 13:35 15:45
Llanbedr Dyffryn Clwyd Tan-yr-unto 09:36 13:36 15:46
Gyrn Clwyd Gate 09:40 13:40 15:50
Nant Graianrhyd Lane End 09:44 13:44 15:54
Nant Bryn-hyfryd 09:47 13:47 15:57
Llanarmon-yn-Ial Post Office 09:50 13:50 16:00
Graianrhyd Maes Gwyn 09:54 13:54 16:05
Bryn-yr-ogof Clover Grange 09:57 13:57 16:08
Erryrys Sun Inn 10:00 14:00 16:11
Maeshafn Pant Du Quarry 10:03 14:03 16:14
Maeshafn Youth Hostel 10:04 14:04 16:15
Maeshafn Miners' Arms 10:06 14:06 16:17
Gwernymynydd Rainbow Garage 10:10 14:10 16:21
Gwernymynydd Hafod-y-Wern 10:10 14:10 16:21
Gwernymynydd Heol y wern 10:11 14:11 16:22
Mold Woodland Rise 10:13 14:13 16:24
Mold Hendy Road 10:13 14:13 16:24
Mold Bethesda 10:14 14:14 16:25
Mold Bus Station (Stand 4) 10:15 14:15 16:26

Timetable data from the Traveline National Dataset

Similar services

More information

M & H Coaches