bustimes.org

Bangor Farrar Street (opp 37)

On Farrar Street

Buses point south-east ↘︎

Next departures

S6 Gwastadnant 07:23
4H Llangefni 08:16
85 Llanberis 08:31
62 Amlwch 09:01
58 Llangoed 09:01
T2 Aberystwyth 09:06
9C Coed Mawr 09:31
4H Llangefni 10:01
58 Beaumaris 10:26
85 Llanberis 11:01