bustimes.org

Oban, opposite Lochavullin Car Park

On Lynn Road, near Lochavullin Car Park

Buses point north-west ↖︎

Next departures

Friday

405 Duror 06:49
401 Dunollie 07:05
405 North Connel 07:11
405 Barcaldine 07:32
401 Dunollie 07:35
401 Ganavan 08:05
005 Dunbeg 08:10
405 Benderloch 08:27
405 Benderloch 08:31
423 Oban 08:41